لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی در میامی

حسین آباد کالپوش
حیاط مشترک
200 متر
3 اتاق
تا 9 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی در میامی

اگر به دنبال اجاره اقامتگاه بوم گردی در میامی هستید اقامتگاه بوم گردی بابا رمضان خانه ای سنتی با چشم انداز درختان سرسبز می باشد که در روستای حسین آباد کالپوش واقع شده است. این خانه در فضایی قدیمی و اتاق هایی با چیدمان سنتی یادآور خاطرات خوش سال های دور می باشد.
در حیاط باصفای خانه درختان و گل ها محیطی دنج را برای استراحت بوجود آورده اند. با اجاره اقامتگاه بوم گردی بابا رمضان در میامی لحظات پر از آرامشی را در آب و هوای مطبوع سپری کنید. این اقامتگاه دارای یک اتاق نشیمن، سیستم گرمایشی بخاری گازی، سه اتاق خواب با سرویس کف خواب، تلویزیون و آشپزخانه مجهز به مجهز به امکانات پخت و پز و نیز حمام و سرویس بهداشتی ایرانی می باشد.
همچنین در صورت هماهنگی قبلی و با درخواست گردشگران سفارش انواع غذای محلی در این اقامتگاه امکان پذیر می باشد. سایر امکانات و خدماتی که اقامتگاه برای رفاه بیشترگردشگران در نظر گرفته شامل راهنمای محلی تورهای گردگری، اینترنت رایگان و پارکینگ غیر مسقف مجهز به دوربین مداربسته برای 6 خودرو می باشد.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی بابا رمضان

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی بابا رمضان میامی

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی در میامی

حسین آباد کالپوش، بابا رمضان

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر میامی

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه بابا رمضان میامی

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در میامی