آواتار
لوگو
contact
contact

درباره لیدوماتریپ

لیدوماچهارمین کاخ گردشگری پادشاهان هخامنشی و از شهرهای بین راهی دوران هخامنشی بوده که بر سر راه شاهی پاسارگاد و تخت جمشید به شوش قرار داشته و شاهان و فرمانروایانی که در این فاصله رفت و آمد داشتند، در این کاخ بین راهی استراحت میکردند. عنوان لیدوما برگرفته از این استراحتگاه هخامنشی است.

لیدوماتتریپ پلتفرمی امن و جذاب برای رزرو آنلاین اقامتگاه های بومی و محلی در تمام روستاها و شهرهای ایران است و با تاکید بر سه هدف « رونق زندگی روستایی » ، «توسعه گردشگری پایدار» و «ارتقای کیفیت سفر و اقامت» این فرصت را به وجود آورده تا مسافران در تمام کشور بتوانند از نزدیک، زندگی را در فرهنگ های مختلف تجربه کنند، فرصتی که هیچ گاه با زندگی در هتل ها و مناطق شهری فراهم نمی شود.

داستان شکل گیری لیدوماتریپ

داستان لیدوما از سال 96 شروع شد. زمانی که من (میلاد امیری / موسس لیدوماتریپ) به همراه تعدادی از همکلاسی‌هایم، که از دانشجویان رشته MBA دانشگاه تبریز بودیم، همزمان با انتخاب شهر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام، در جست‌ و جوی فرصتی برای تمرین کارآفرینی و کسب درآمد از این موقعیت بودیم.

contact

پس از تحلیل‌های فراوان، باتوجه به اینکه به این مناسبت حجم زیادی مسافر وارد شهر تبریز می‌شد و ...

contact

مأموریت لیدوماتریپ

تحقق احساس تعلق داشتن همه ایرانیان به همه جای ایران

لیدوماتریپ با هدف خدمت به صنعت گردشگری ایران و جذب گردشگران به این مرز بوم فعالیت خود را منطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده است . با توجه به پیشرفت صنعت گردشگری ، بر آن شدیم تا با استفاده از فضای مجازی بخشی از نیازهای مسافران عزیز را برطرف کرده وهمچنین کمکی به چرخش چرخ‌های این صنعت کرده باشیم. با استفاده از فراگیر بودن دنیای ارتباطات آنلاین توانستیم نیاز به تامین محل اقامت در هر کجای ایران عزیز را برای مسافران آسان کنیم واطلاعات مفیدی برای استفاده بهینه از زمان هنگام سفر در اختیار مسافران و گردشگران قرار دهیم که به لذت بخش‌تر شدن سفر شما هموطنان می‌انجامد.

contact

ارزش های لیدوماتریپ

حرمت کلام

ما در لیدوما برای انجام وظایفمان منتظر کلمه‌ها هستیم، نه دستورالعمل و نامه‌ی رسمی؛درست مثل یک خانواده.

در کنار هم یک خانواده‌ایم

ضمن حفظ صداقت و یکدلی در تمامی جنبه‌ها، با مسئولیت‌پذیری و ایجاد اطمینان برای طرفین، یک فضای آرام و مطمئن را به وجود آورده ایم و در آن فضا کار کردن را زندگی می کنیم.

تمامیت داشتن

ما در لیدوماتریپ، از هم تیمی هایمان، شرکا و مشتریانمان انتظار داریم که همکاریشان با ما به شیوه ای صادقانه و حرفه ای انجام شود و به توافقاتی که با یکدیگر بسته اند احترام بگذارند.

خلاقیت، پشتکار و در مسیر رشد مستمر

ما در لیدوما گفته‌های همکاران را بدون پیش‌زمینه می‌شنویم و اهل پیش‌داوری نیستم. ضمن اینکه همیشه منظورمان را واضح و بدون تفسیر بیان می‌کنیم.

گفت خنثی و شنود موثر

ما در لیدوما گفته‌های همکاران را بدون پیش‌زمینه می‌شنویم و اهل پیش‌داوری نیستم. ضمن اینکه همیشه منظورمان را واضح و بدون تفسیر بیان می‌کنیم.

عاملیت

همه‌ی لیدومایی‌ها خودشان را مسئول انجام دادن و یا انجام ندادن کارهای‌شان می‌دانند واین مسئولیت را در تمام مدت زندگی کاری‌شان پذیرفته‌اند.

مشخصات ثبتی

شرکت لیدوما سیر ایرانیان (سهامی خاص)
شماره ثبت : 58957
شماره تماس : 02191070021
آدرس : پارک علم و فناوری فارس، مرکز رشد جامع طبقه اول، واحد 6101
کد پستی : 7194766518

گالری تصاویر