لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی تاتیان در کمیجان

روستای وفس
بوم گردی
150 متر
2 اتاق
تا 20 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی تاتیان در کمیجان

برای اجاره اقامتگاه بوم گردی تاتیان در کمیجان و استان مرکزی واقع شده است این مطلب را بخوانید و ویژگی های این بوم گردی بیشترآشنا شوید. این خانه بوم گردی در فضایی بسیار سرسبز و خوش آب و هوا قرار گرفته است . ساختمان آن تازه ساخت است و فضای درونی آن نظافت بالایی دارد و تمام وسیله و اسباب آن نو هستند. فضای دنج و سنتی این اقامتگاه برای مسافرین بسیار دلپذیر و روح نواز است. این بوم گردی در سه طبقه ساخته شده است. سوئیت همکف در واقع یک فروشگاه است که می توانید خریدهایتان را ااز آنجا انجام دهید. طبقات دوم و سوم واحدهایی هستند که در اختیار مسافرین قرار داده می شوند و زیربنای آنها هفتاد متر است.

هرکدام از این سوئیت ها دارای امکانات اختصاصی و کاملی هستند. از امکانات داخلی آن می توانید به داشتین سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی اشاره کرد. حمام نیز به صورت اختصاصی می باشد. آشپزخانه تمامی امکانات  یک آشپزخانه مجهز را دارد. به طوریکه می توانید خودتان لوازم اولیه را تهیه کرده و بدون دغدغه در آن آشپزی کنید. هر سوئیت یک اتاق خواب دارد. یکی از این سوئیت مبلمان شده نیز هستند. نکته جالب در مورد این بوم گردی این است که روستایی که این اقامتگاه در آن قرار گرفته وفس نام دارد و مردم آن به زبان تاتی سخن می گویند، ازین جهت اقامتگاه به نام تاتیان نام گذاری شده است.

یکی دیگر از امکانات این بوم گردی ارائه صبحانه به صورت رایگان می باشد. حداکثر ظرفیت اقامتگاه برای بیست نفر می باشد.  با اقامت در این بوم گردی می توانید از چشم انداز زیبا روبه جنگل، هوای خنک و پاک لذت ببرید و در کوتاهترین زمان به یک پیک نیک هیجان انگیز بروید، از چشمه های زلال آب بنوشید و به کوهنوردی و طبیعت گردی بپردازید.  

 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی تاتیان

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی تاتیان کمیجان

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی تاتیان در کمیجان

روستای وفس، تاتیان

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر کمیجان

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه تاتیان کمیجان

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در کمیجان