boomgardi home suit home

لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو

اقامتگاه بوم گردی در شهداد

ورودی شهداد، میدان کربلا، خیابان شفا، روبروی شفا ۲، جنب شفا 7
بوم گردی
350 متر
16 اتاق
تا 24 نفر

توضیحات اقامتگاه بوم گردی در شهداد

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو در استان کرمان و در منطقه شهداد واقع شده است. این اقامتگاه بوم گردی در شهداد دارای قدمت ۶۰ ساله است اما با فضای تلفیقی سنتی و مدرن و با امکانات بسیار عالی و فضایی با نظافت بالا در اختیار مسافرین و گردشگران قرار می‌گیرد.

در اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شما محوطه‌ای دلباز و سرسبز را می‌بینید که در میان آن باغچه ای بزرگ قرار گرفته و در آن انواع گل ها و درختان وجود دارد که رنگ و حال و هوای خاص و صمیمانه ای به آن بخشیده است. در محوطه اطراف این بومگردی درختان نخل بلند بسیاری به چشم می‌خورد و یک حوض کوچک ماهی در حیاط وجود دارد که شما را به یاد خانه های سنتی قدیمی و معماری ایرانی می‌اندازد.

اقامتگاه دارای چهار اتاق 2 تخته و دو اتاق 3 تخته می باشد و در مجموع 20 مسافر می توانند در آن اسکان پیدا کنند. 10 کلبه نخلی با تخت خواب نیز برای مهمانان تدارک دیده شده است.
 از دیگر خدمات این اقامتگاه می‌توان به صبحانه رایگان برای مسافرین و همچنین سرویس اینترنت رایگان اشاره کرد. در اوقات فراغت خودمی‌توانید به لابی مراجعه کرده و تلوزیون تماشا کنید. داخل اتاق خواب مبلمان شده است و سیستم سرمایشی و گرمایشی نیز فعال است. همچنین شما می توانید انواع غذاهای لذیذ ایرانی را از این بوم گردی سفارش داده و میل نمایید.

محوطه دلباز و دنج این بوم گردی همراه با تخت هایی برای نشستن فضایی را برای مسافرین فراهم کرده تا ساعتها در آن بنشینند و از هم همنشینی با یکدیگر و نوشیدن چای و انواع دمنوش لذت ببرند.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد

آدرس و دسترسی اقامتگاه بوم گردی در شهداد

ورودی شهداد، میدان کربلا، خیابان شفا، روبروی شفا ۲، جنب شفا 7، کاشکیلو

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر شهداد

مقررات اقامتگاه

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه کاشکیلو شهداد

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در شهداد
سوالات متداول