لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اقامتگاه بوم گردی در شهداد کد اقامتگاه : 478-12259
host_avatar سرور اسکندری
بوم گردی
350 متر
16 اتاق
تا 24 نفر
شروع قیمت از : 95,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو در استان کرمان و در منطقه شهداد واقع شده است. این اقامتگاه بوم گردی در شهداد دارای قدمت ۶۰ ساله است اما با فضای تلفیقی سنتی و مدرن و با امکانات بسیار عالی و فضایی با نظافت بالا در اختیار مسافرین و گردشگران قرار می‌گیرد.

در اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شما محوطه‌ای دلباز و سرسبز را می‌بینید که در میان آن باغچه ای بزرگ قرار گرفته و در آن انواع گل ها و درختان وجود دارد که رنگ و حال و هوای خاص و صمیمانه ای به آن بخشیده است. در محوطه اطراف این بومگردی درختان نخل بلند بسیاری به چشم می‌خورد و یک حوض کوچک ماهی در حیاط وجود دارد که شما را به یاد خانه های سنتی قدیمی و معماری ایرانی می‌اندازد.

اقامتگاه دارای چهار اتاق 2 تخته و دو اتاق 3 تخته می باشد و در مجموع 20 مسافر می توانند در آن اسکان پیدا کنند. 10 کلبه نخلی با تخت خواب نیز برای مهمانان تدارک دیده شده است.
 از دیگر خدمات این اقامتگاه می‌توان به صبحانه رایگان برای مسافرین و همچنین سرویس اینترنت رایگان اشاره کرد. در اوقات فراغت خودمی‌توانید به لابی مراجعه کرده و تلوزیون تماشا کنید. داخل اتاق خواب مبلمان شده است و سیستم سرمایشی و گرمایشی نیز فعال است. همچنین شما می توانید انواع غذاهای لذیذ ایرانی را از این بوم گردی سفارش داده و میل نمایید.

محوطه دلباز و دنج این بوم گردی همراه با تخت هایی برای نشستن فضایی را برای مسافرین فراهم کرده تا ساعتها در آن بنشینند و از هم همنشینی با یکدیگر و نوشیدن چای و انواع دمنوش لذت ببرند.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید