لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

لیــــدوما، سفر شایسته هر ایرانی

پلفرم یکپارچه گردشگری ایران

درباره ما

لیدوما چهارمین کاخ گردشگری پادشاهان هخامنشی و از شهرهای بین راهی دوران هخامنشی بوده که بر سر راه شاهی پاسارگاد و تخت جمشید به شوش قرار داشته و شاهان و فرمانروایانی که در این فاصله رفت و آمد داشتند، در این کاخ  بین راهی استراحت میکردند . گروه لیدوما با ارائه و معرفی اقامتگاه های متنوع بر آن است که نیاز هر سلیقه‌ی را برطرف کند . گردشگران میتوانند با توجه به سلیقه ، بودجه و علاقه خود به و با خیالی آسوده محل اقامت خود را برای زمان مورد نیاز به صورت آنلاین رزرو کنند.
لیدوما تریپ با هدف خدمت به صنعت گردشگری ایران و جدب گردشگران به این مرز بوم فعالیت خود را منطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران  آغاز کرده است . با توجه به پیشرفت صنعت گردشگری ، بر آن شدیم تا با استفاده از فضای مجازی بخشی از نیازهای مسافران عزیز را برطرف کرده وهمچنین کمکی به چرخش چرخ‌های این صنعت کرده باشیم. با استفاده از فراگیر بودن دنیای ارتباطات آنلاین توانستیم نیاز به تامین محل اقامت در هر کجای ایران عزیز را برای مسافران آسان کنیم واطلاعات مفیدی برای استفاده بهینه از زمان هنگام سفر در اختیار مسافران و گردشگران قرار دهیم که به لذت بخش‌تر شدن سفر شما هموطنان می‌انجامد.
یکی از عواملی که اغلب اوقات مارا از انجام سفر منصرف می‌کند و یا از میزان رضایت ما از سفر میکاهد نداشتن اقامتگاه مناسب است ، که مجموعه لیدوما با ارائه سرویس آنلاین و ایجاد ارتباط مناسب بین میزبانان ومهمانان این مشکل را برطرف کرده است.
امروزه بسیاری از مسافران ترجیح می‌دهند در اقامتگاه‌های شخصی و بومی حس راحتی و صمیمیت را نیز به هنگام مسافرت تجربه کنند.
گروه لیدوما با ارائه و معرفی اقامتگاه های متنوع بر آن است که نیاز هر سلیقه‌ی را برطرف کند . گردشگران میتوانند با توجه به سلیقه ، بودجه و علاقه خود به و با خیالی آسوده محل اقامت خود را برای زمان مورد نیاز به صورت آنلاین رزرو کنند.
لیدوما علاوه بر ارائه خدمات به مسافران شرایط را برای میزبانان و مالکان جهت اجاره ملک خود آسان نموده . مالکان محترم نیز می‌توانند با پیوستن به کاربران گروه لیدوما و انتشار آگهی در وبسایت لیدوما تریپ طبق زمان بندی و قیمت دلخواه اقامتگاه خود را جهت اجاره به مسافران ارائه دهند.
خرسندیم که در لحظات خوشِ سفر همراه شماییم.