لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
بوم گردی کاشان کد اقامتگاه : 25-12554
host_avatar مجید افتخار
بوم گردی
250 متر
6 اتاق
تا 40 نفر
شروع قیمت از : 150,000 تومان

 اقامتگاه بوم گردی سرای آقا محمد در دل بافت تاریخی کاشان قرار گرفته و همین امر باعث شده است تا دسترسی خوبی به سایر جاذبه‌های گردشگری شهر داشته باشد. این بوم گردی کاشان دارای 6 اتاق اقامتی است که در طبقه همکف و زیرزمین اقامتگاه قرار گرفته است. حیاط اقامتگاه دارای فضای دنج و آرامش بخشی است و تخت های چوبی برای استراحت و دورهمی های خانوادگی قرار گرفته است و مکان خوبی برای صرف چای عصرگاهی می باشد.
اتاق های اقامتگاه دارای تخت خواب بوده به غیر از 1 اتاق که در زیر زمین خانه قرار گرفته و دارای سرویس خواب سنتی تشک و پتو می باشد. تعدادی از اتاق ها دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند و میهمانان مابقی اتاق ها می بایست از سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام موجود در حیاط به صورت مشترک استفاده کنند.
سیستم گرمایشی و سرمایشی به صورت اسپلیت و شوفاژ در اتاق ها تعبیه شده است. همچنین در صورت تمایل می توانید با هماهنگی قبلی انواع غذاهای سنتی و محلی را سفارش و میل نمایید.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید