لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
بوم گردی مرند کد اقامتگاه : 386-5624
host_avatar بوم گردی موغان یوردو
شخصی
30 متر
0 اتاق
تا 3 نفر
شروع قیمت از : 115,000 تومان

بوم گردی مرند

اطلاعات اقامتگاه:

این بوم گردی مرند در بالای رشته کوه های میشو شهرستان مرند قرار گرفته که قبلا یک تک کلبه گلی جزو این اقامتگاه بود ولی در حال حاضر به دلیل استقبال مسافران از این اقامتگاه بوم گردی یک کلبه دیگر ساخته شده است.

 اقامتگاه بوم گردی موغان یوردو به نسبت منطقه ای که در آن قرار گرفته یک نام کاملا ترکی دارد و به معنای خلوتگاه انسان های اندیشمند و عارف مسلک می باشد.

کلبه گلی 30 متری این بوم گردی دارای رخت خواب سنتی بوده و تا 3 نفر ظرفیت آن اعلام شده است، سیستم گرایش این کلبه بخاری هیزمی است.

در این اقامتگاه بوم گردی حتی آلاچیق هایی تدارک دیده شده اند که کاملا مناسب برای افراد طبیعت دوست بوده و این افراد می توانند با کیسه خواب شب را در این آلاچیق ها و با گوش سپردن به صدای سکوت شب سپری کنند.

چشم انداز زیبای این بوم گردی مرند رو به کوه ها و دامنه های سرسبز اطراف می باشد و تجربه آرامش تماشا کردن این همه زیبایی طبیعی با سفر به این منطقه زیبا و بکر می تواند محقق شود.  

گفتنی است در اقامتگاه بوم گردی موغان یوردو انواع غذاهای محلی مانند آبگوشت، املت هیزمی و کوفته خانگی ترکی با مواد تازه برای مسافران علاقه مند تهیه می گردد. 

اگر مسافران علاقه ای به تجربه آشپزی در دل طبیعت دارند می توانند از امکانات تدارک دیده شده استفاده و خود را مهمان یک دست پخت لب سوز و لب دوز کنند.

قوانین بوم گردی مرند:

از آوردن مشروبات الکلی بپرهیزید این اقامتگاه یک فضای صمیمی و دوستانه را برای  جمع خانوادگی شما فراهم آورده تا با اقامت در آن شبی به یاد ماندنی را سپری کنید.

از ایجاد صدای نامتعارف و یا بلند کردن صدای ضبط صوت در داخل روستا خودداری کنید.بدون اجاره صاحبان ملک زمین ها و باغ های اطراف وارد این محوطه ها نشوید.از مسیر ماشین رو به هیچ وجه خارج نشوید چرا که وجود پرتگاه در کناره های مسیر برای شما عزیزان خطر جانی به همراه خواهد داشت.جهت صرفه جویی در مصرف برق خاموشی برق کل منطقه ساعت 12 شب می باشد.

لطفا هنگام طبیعت گردی در زمین های اطراف حجاتب اسلامی را رعایت کنید.

موقعیت جغرافیایی اقامتگاه:

فاصله  تا آبشار پیر بالا  39 دقیقه 

فاصله  تا  مسجد بازار مرند  25 دقیقه

فاصله  تا کاروانسرای پیام   26 دقیقه 

فاصله تا آبشار عیش آباد 39 دقیقه 

فاصله  تا پیست اسکی پیام   24 دقیقه

فاصلهئ تا کاروانسرای مرند  26 دقیقه

فاصله  تا مسجد پیر بالا  25 دقیقه 

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید

روستای گلجار

25 دقیقه ۱۵٫۶ کیلومتر chev_left مسجد بازار مرند
15 دقیقه ۱۳٫۳ کیلومتر chev_left مسجد جامع مرند
58 دقیقه ۴۶٫۸ کیلومتر chev_left روستای زنوزق
39 دقیقه ۳۱٫۶ کیلومتر chev_left کاروانسرای شاه عباسی پیام مرند
38 دقیقه ۴۴٫۶ کیلومتر chev_left روستا و غار دوگیجان
17 دقیقه ۱۲٫۱ کیلومتر chev_left روستا و آبشار عیش آباد
  • آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.

سیاست سختگیرانه: در صورتی که رزرو, 7 روز کامل پیش از تاریخ ورود لغو گردد, 50% اجاره بها پس از کسر کارمزد, به میهمان بازپرداخت می ‏شود.‏

هفت روز قبل جمعه 21 خرداد ساعت 3 بعد از ظهر

برای بازپرداخت 50% از مبلغ اجاره بها, رزرو میبایست 7 روز کامل قبل از ساعت ورود و تحویل اقامتگاه لغو گردد. بعنوان مثال اگر زمان ورود روز جمعه 28 ام ساعت 3 بعد از ظهر است, رزرو میبایست قبل از ساعت 3 بعد از ظهر روز جمعه 21 ام لغو گردد

زمان ورود جمعه 28 خرداد ساعت 3 بعد از ظهر

در صورتی که میهمان رزرو انجام شده را در کمتر از 7 روز کامل به زمان ورود لغو کند, هیچ مبلغی بازپرداخت نخواهد گردید

زمان خروج دوشنبه 31 خرداد ساعت 12 ظهر

در صورتی که میهمان پس از ورود تصمیم به خروج زودتر از موعد بگیرد مبلغ اجاره بهای شبهایی که سپری نشده بازپرداخت نخواهد گردید