لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
بوم گردی شیراز کد اقامتگاه : 7-11905
host_avatar محمدهادی ستایش
بوم گردی
150 متر
3 اتاق
تا 9 نفر
شروع قیمت از : 65,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی ستایش در دل بافت تاریخی شیراز واقع شده و دسترسی خوبی به جاذبه های تاریخی و اماکن گردشگری شهر دارد. این بوم گردی شیراز تلفیقی از  معماری سنتی و مدرنیته است و یکی از مناسب ترین گزینه ها برای اقامت در شهر شیراز است.
حیاط اقامتگاه دارای فضای سرسبز و دل نشینی است و تخته های چوبی برای دورهمی های خانوادگی و شب نشینی در محوطه حیاط قرار گرفته است.
 اقامتگاه دارای 3 اتاق اقامتی بوده که هر یک از آنها دارای تخت خواب می باشند و ظرفیت 3 مهمان را دارند. در هر یک از اتاق ها سیستم سرمایشی اسپلیت و سیستم گرمایش شوفاژ تعبیه شده است.
سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام مشترک بوده و در محوطه اقامتگاه قراردارد و اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی می باشند. تورهای گردشگری و محلی برای بازدید از جاذبه های تاریخی و طبیعی شهر شیراز و اطراف منطقه در نظر گرفته شده است که شما مهمانان می توانید با پرداخت هزینه جداگانه از این ویژه برنامه استفاده کرده و هرچه بیشتر با شهر شیراز و زیبایی‌های آن آشنا شوید. 
برای پارک خودرو نیز می توانید از پارکینگ عمومی روبروی مجموعه برای پارک خودرو استفاده نمایید

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید