لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
بوم گردی شاهرود کد اقامتگاه : 280-12793
host_avatar محمد یوسفی
بوم گردی
300 متر
6 اتاق
تا 55 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اقامتگاه بوم گردی درخانیاب در شهر مجن شاهرود در روستای درخانیاب واقع شده است که ۲۸کیلومتر با شهر شاهرود فاصله دارد. این بوم گردی شاهرود خانه ای با فضای ساده بوده و امکانات رفاهی کاملی برای اقامت مهمانان فراهم شده است. اقامتگاه دارای 5 اتاق و 1 سوئیت 15 نفره می باشد که در مجموع 55 مهمان می تواند در این خانه اقامت داشته باشند. برای استراحت مسافران سرویس خواب سنتی تشک و پتو در نظر گرفته شده است.
سوئیت این اقامتگاه دارای امکاناتی نظیر آشپزخانه با امکانات کامل آشپزی و سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی در داخل واحد می‌باشد. اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند و برای مهمانان این واحدها سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام به صورت مشترک و عمومی در محوطه اقامتگاه تعبیه شده است. سیستم سرمایشی و گرمایشی به صورت کرسی، بخاری گازی، بخاری هیزمی، کولر آبی و پنکه موجود می باشد و این اقامتگاه را برای فصول سرد و گرم سال مناسب کرده است.
 در حیاط دنج و سرسبز این اقامتگاه تخت های چوبی و باربیکیویی وجود دارد و  فضای خوبی برای دورهمی و شب نشینی های خانوداگی به وجود آورده است.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید