لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
بوم گردی در کاشان کد اقامتگاه : 25-12013
host_avatar وجیهه کوهسالی
بوم گردی
150 متر
10 اتاق
تا 35 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اقامتگاه بوم گردی ترنج خانه قدیمی است که دارای 5 اتاق اقامتی در دو طبقه می باشد و ظرفیت پذیرش 3۵ مسافر را دارد. در این بوم گردی در کاشان تمامی اتاق ها با وسایل سنتی و قدیمی چیده شده و سعی شده است ظاهر سنتی و قدیمی خود را حفظ کند. در طبقه اول این اقامتگاه آشپزخانه ای عمومی با تمام امکانات آشپزی در اختیار مهمان ها قرار دارد. البته در صورت تمایل می توانید انواع غذاهای سنتی و محلی را سفارش و برای وعده‌های غذایی خود میل کنید.
 در طبقه دوم نیز اتاق ها قرار گرفته اند که هر یک دارای ظرفیت و متراژ متفاوتی هستند. تمامی اتاق ها دارای سرویس خواب سنتی تشک و پتو می باشند و یک اتاق دارای آشپزخانه اختصاصی نیز می باشد. سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام مشترک بوده و در حیاط اقامتگاه قرار گرفته است.
سیستم سرمایشی و گرمایشی به صورت کرسی، بخاری گازی، کولر آبی و پنکه رومیزی در اتاق ها قرار دارد. تورهای گردشگری و پارکینگ غیرمسقف از دیگر امکاناتی است که برای رفاه بیشتر مهمانها فراهم شده است.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید