لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
بوم گردی تبریز کندوان کد اقامتگاه : 225-5590
host_avatar احمد رییسی
شخصی
60 متر
0 اتاق
تا 5 نفر
شروع قیمت از : 620,000 تومان

بوم گردی تبریز کندوان

با داشتن بوم گردی تبریز کندوان، در روستای بسیار زیبا و توریستی کندوان، واقع درشهرستان اسکو، از طبیعت زیبا و استشمام هوای پاک بهره مند شوید.

درباره اقامتگاه

این اقامتگاه بوم گردی تبریزکندوان،یک واحد، سوئیت اقامتی می باشد که دارای یک اتاق خواب بوده،داخل اتاق خواب یک سرویس خواب  دو نفره وجود دارد.  

 سالن پذیرایی مبلمانه بوده و دارای تمام امکانات رفاهی می باشد.

آشپزخانه  فول امکانات بوده  وتمامی تجهیزات و امکانات رفاهی یک خانواده پنج نفره را دارا می باشد،از دیگر امکانات این این اقامتگاه بوم گردی می توان به موارد زیر اشاره کرد:کابینت،ظروف پخت و پز،ظروف سرو غذا،گاز رومیزی،یخچال،چای ساز،......

 سرویس بهداشتی  اقامتگاه ایرانی و فرنگی بوده و دارای حمام اختصاصی می باشد.

 سیستم گرمایشی  اقامتگاه شوفاژبوده، بنابراین  برای مسافرانی که در هر از فصل از سال عازم سفر به روستای صخره ای کندوان می باشند،مناسب می باشد.

 با توجه به آب و هوای خنک و ییلاقی منطقه نیازی به استفاده از سیستم سرمایشی وجود ندارد.


تورال به معنای همیشگی و جاودانه است و این اقامتگاه سنتی خانه ای روستایی با قدمت 700 سال بوده که پس از مرمت و بازسازی به عنوان اقامتگاه بوم گردی پذیرای گردشگران داخلی و خارجی می باشد. قطعا اقامت در خانه ای در دل صخره با زیبایی فضای بیرونی و داخلی اش هر شخصی را مجذوب خود می کند.

امکانات و خدمات ارائه شده

از سایر امکانات و خدماتی  اقامتگاه بوم گردی درکندوان  که برای رفاه مسافران در نظر گرفته شده، میتوان  پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تور، اینترنت و وای فای رایگان، وسایل گرمایشی نظیر پتو و تشک و ... را نام برد.
لازم به ذکر است رستورانی در نزدیکی اقامتگاه قرار دارد که مسافران عزیز در صورت تمایل می توانند وعده های غذایی خود را آنجا میل کنند و یا با هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه از انواع غذاهای محلی و سنتی رستوران سفارش دهند و داخل اقامتگاه سرو نمایند.

موقعیت اقامتگاه

ازنظرموقعیت دسترسی فاصله اقامتگاه تا مرکز شهرخانه مشروطه، مقبرالشعرا، بازار تبریز یک ساعت می باشد.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید

شهر اسکو ، روستای صخره ای کندوان

  • آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.
قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.