لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اقامتگاه سنتی در کاشان کد اقامتگاه : 25-12663
host_avatar علی روشن
بوم گردی
250 متر
10 اتاق
تا 25 نفر
شروع قیمت از : 350,000 تومان

این اقامتگاه سنتی در کاشان در بافت تاریخی کاشان قرار گرفته است. این خانه سنتی و قدیمی فضایی گرم و صمیمی دارد و اقامت در آن حس و حال زندگی در دوران قدیم را تداعی می کند. مانند دیگر خانه های سنتی کاشان این خانه دارای یک حیاط مرکزی بوده و اتاق ها دور تا دور حیاط قرار گرفته اند.
 اقامتگاه دارای ۸ واحد اقامتی است که در 2 طبقه قرار گرفته اند و تمامی اتاق ها دارای تخت خواب، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی و سیستم سرمایشی و گرمایشی اسپلیت می باشند و تنها یک اتاق دارای سرویس کف خواب می باشد.امکان سرو وعده های غذایی نیز در اقامتگاه با هماهنگی قبلی وجود دارد و وعده صبحانه همراه با اقامت به صورت رایگان سرو می گردد.
همچنین می توانید با هماهنگی قبلی از تورهای گردشگری برگزار شده توسط اقامتگاه استفاده کرده و هرچه بیشتر با زیبایی ها و جاذبه های گردشگری منطقه آشنا شوید. اینترنت رایگان از دیگر امکانات موجود در اقامتگاه می‌باشد. این اقامتگاه فاقد پارکینگ اختصاصی بوده و مهمانان می توانند از پارکینگ عمومی که در ۵۰۰ متری اقامتگاه قرار گرفته برای پارک خودروی خود استفاده کنند.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید