لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اقامتگاه بوم گردی یزد کد اقامتگاه : 168-11913
host_avatar لیلی قنبری
بوم گردی
175 متر
3 اتاق
تا 6 نفر
شروع قیمت از : 300,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی نارنجستان خانه ای ساخته شده در دوران قاجار می باشد که این اقامتگاه بوم گردی یزد هنوز بافت سنتی خود را حفظ کرده و با داشتن امکانات رفاهی پذیرای مهمانان است. خانه های تاریخی یزد به دلیل داشتن معماری اصیل و زیبای قدیمی خود می تواند یکی از جاذبه های این شهر باشد. قدم زدن در کوچه های این شهر شما را تا گذشته های دور می برد.
این خانه نیز دارای سه اتاق و یک شاه نشین می باشد و با داشتن 6 تخت ظرفیت پذیرش 6 مهمان را دارد. اتاق ها دارای اسپلیت سرما و گرما می باشند. همچنین اقامتگاه دارای آشپزخانه ای عمومی و مجهز به امکانات آشپزی می باشد که گردشگران می توانند بصورت مشترک از آن استفاده کنند.
 اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی بوده و سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام به صورت مشترک در محوطه تعبیه شده است. 
اتاق شاه نشین فضای مشترک بین اتاق هاست که در آن تلویزیون نیز قرار گرفته است. در پشت بام این خانه نیز فضایی برای استراحت فراهم شده است. همچنین تورهای گردشگری برای بازدید از جاذبه های منطقه برای مهمانان در نظر گرفته شده است که با پرداخت هزینه جداگانه می توانید از آن استفاده کنید.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید