لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اقامتگاه بوم گردی نارستان - ارسنجان کد اقامتگاه : 285-5403
host_avatar سید علیرضا نعمتی
شخصی
33 متر
0 اتاق
تا 4 نفر
شروع قیمت از : 80,000 تومان

با رزرو اقامتگاه بوم گردی نارستان - ارسنجان که واقع در استان فارس می باشد و از این جهت که سومین شهر انار ایران است به نارستان معروف می باشد. اقامتگاه بومگردی نارستان- ارسنجان در فاصله صد و بیست کیلومتری استان فارس قرار دارد. اقامتگاه بوم گردی به صورت سنتی ولی مجهز به همه امکانات موردنیاز یک اقامتگاه می باشد. حیاط اقامتگاه نارستان علاوه بر اینکه یک فضای سرسبز ایجاد کرده است. وجود یک حوض در وسط حیاط از دیگر زیبایی های این مکان می باشد.

این اقامتگاه دارای حیاطی با متراژ سیصد و بیست متر مربع و زیربنای صد و بیست متر مربع بوده که در یک ساختمان همکف قرار دارد و تا ده نفر را می توانددر خود اسکان دهد. به این صورنت که دارای دو اتاق با ظرفیت سه نفر بوده و یک اتاق چهار نفره نیز دارد. 

از امکانات بهداشتی اقامتگاه وجود یک سرویس بهداشتی ایرانی، یک حمام با سرویس بهداشتی فرنگی که به صورت مشترک مورد استفاده مسافران قرار می گیرد. 

اقامتگاه ارسنجان با دارا بودن گرمایش اجاق هیزمی و ایجاد یک فضای سنتی مورد توجه توریست های خارجی و همچنین مسافران ایرانی می باشد. 

با اجاره اقامتگاه بوم گردی نارستان - ارسنجان که در موقعیتی بی نظیر و منحصر بفرد قراردارد و با ارائه صبحانه مورد استقبال مسافران این شهر قرار می گیرد.

لازم به ذکر است در محوطه این اقامتگاه جای پارک ماشین وجود ندارد ولی جلوی خیابان که مجهز به دو دوربین مداربسته می باشد امنیت اتومبیل را دوچندان می کند.

اگر جزو خانواده هایی با تعداد نفرات بیش از چهار نفر می باشید اتاق ها دیگر این اقامتگاه با کد های زیر را می توانید درخواست رزرو بدهید: 

کد اقامتگاه : 285-5391

کد اقامتگاه :  285-5400 

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید

ارسنجان- ولیعصر شمالی اقامتگاه بوم گردی نارستان

  • آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.
  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.
قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.