لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اقامتگاه بوم گردی نارستان ارسنجان کد اقامتگاه : 285-5391
host_avatar سید علیرضا نعمتی
شخصی
25 متر
0 اتاق
تا 3 نفر
شروع قیمت از : 80,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی نارستان ارسنجان در استان فارس می باشد و در فاصله صد و بیست کیلومتری فارس قرار دارد. دلیل نام گذاری این اقامتگاه به نارستان این است که به سومین شهر انار ایران معروف است. اقامتگاه بوم گردی کاملا سنتی می باشد و با مصالح به کار رفته و دیوارهای کاه گلی زیبایی دل انگیزی به ابن مکان بخشیده است. 

این اقامتگاه دارای حیاطی با متراژ سیصد و بیست متر مربع و زیربنای صد و بیست متر مربع بوده که در یک ساختمن همکف قرار دارد و تا ده نفر را می توانددر خود اسکان دهد. این اقامتگاه دارای دو اتاق با ظرفیت سه نفر بوده و یک اتاق چهار نفره نیز دارد. 

از امکانات بهداشتی این اقامتگاه وجود یک سرویس بهداشتی ایرانی، یک حمام به سرویس بهداشتی فرنگی که به صورت مشترک مورد استفراده مسافران قرار می گیرد. 

اقامتگاه بوم گردی نارستان ارسنجان با دارا بودن گرمایش اجاق هیزمی و ایجاد یک فضای سنتی مورد توجه توریست های خارجی و همچنین مسافران ایرانی می باشد. 

حیاط اقامتگاه نارستان با وجود سرسبزی چشم نوازی که دارد این امکلن را فراهم می کند تا چند روزی را از اقامت در این مکان بهره ببرید و به دور از شلوغی شهر ذهن خود را آرام کنید.

لازم به ذکر است در محوطه این اقامتگاه جای پارک ماشین وجود ندارد ولی جلوی خیابان که مجهز به دو دوربین مداربسته می باشد امنیت اتومبیل را دوچندان می کند.

اقامتگاه مذکور با ارائه صبحانه پذیرای مسافران می باشد.
برای مشاهده اقامتگه های دیگر این مجموعه می توانید به لینک زیر مشاهده کنید: 

285-5400

285-5403

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید

ارسنجان- ولیعصر شمالی اقامتگاه بوم گردی نارستان

  • آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.
  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.
قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.