لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اقامتگاه بوم گردی در نطنز کد اقامتگاه : 231-12212
host_avatar حسین توسلیان
بوم گردی
300 متر
7 اتاق
تا 35 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اقامتگاه بوم گردی توسلیان در استان اصفهان و شهرستان زیبا و تاریخی نطنز واقع شده است. این اقامتگاه بوم گردی در نطنز در دوران قاجار ساخته شده  و دارای معماری زیبا و باشکوهی است که جدیداً بازسازی شده و در اختیار مسافرین و گردشگران عزیزمان از سراسر ایران قرار می‌گیرد.

 این اقامتگاه بوم گردی دارای ۷ اتاق جهت اسکان مسافرین می باشد اتاق این بوم گردی به صورت سوئیت هستند و دارای حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی اختصاصی می باشند. 3 اتاق باقی مانده دارای سرویس بهداشتی و حمام مشترک در محوطه هستند. در مجموع۴۰ مسافر می تواند از ظرفیت و امکانات این بوم گردی استفاده نمایند اتاقها دارای رختخواب و لوازم خواب سنتی هستند و از دیگر امکانات آن می‌توان به اینترنت رایگان به صورت نامحدود، آشپزخانه عمومی جهت طبخ و پخت غذا و سیستم گرمایشی و سرمایشی در اتاق ها اشاره کرد .

این اقامتگاه دارای حیاطی بزرگ و با صفا هست که مسافرین می توانند ساعت ها در آن نشسته و از هم نشینی با دوستان و هم صحبتی با مسافرین دیگر لذت ببرند. همچنین درختانی قدیمی و بزرگ در این حیاط وجود دارند که از گذشتگان به یادگار مانده اند.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید