لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اقامتگاه بوم گردی در فارس کد اقامتگاه : 628-5404
host_avatar مجتبی مسعودی
شخصی
1200 متر
0 اتاق
تا 6 نفر
شروع قیمت از : 240,000 تومان

اقامتگاه های بوم گردی در فارس از جمله مکان های سنتی برای اسکان مسافران هست. قیمت مناسب این اقامتگاه ها و فضای سنتی با بافت قدیمی برای مسافران داخلی و خارجی بسیار جالب هست.

این اقامتگاه در شهرستان خرم بید و در منطقه روستایی صفاشهر قرار دارد. صفاشهر بلندترین شهر استان فارس هست و به این دلیل بام استان فارس نام گرفته هست. فاصله صفاشهر تا شیراز تقریبا 185 کیلومتر هست. صفاشهر دارای اماکن تاریخی زیادی هست که در سفر به این شهر حتما سری به این مکان های تاریخی بزنید.

این روستا در فصول بهار و تابستان دارای آب و هوای معتدل و در پاییز و زمستان سرد است.

روستای قصر یعقوب، بیشتر محل اطراق عشایر ترک زبان  بوده و افزون بر یک صده قدمت دارد ولی یادمان های تاریخی ارزشمند اطراف این روستا ، پیشینه ای کهن تر از روستای کنونی دارند و ناحیه ای که این روستا در آن واقع شده است ، در قدیم  از نواحی آباد منطقه فارس بوده است.

این اقامتگاه ها دارای مجوز گردشگری هستند و از نظر امنیت مشکلی برای مسافران عزیز پیش نمی آیند. در سال 1395 به طور کلی بازسازی شد و با امکانات رفاهی در اختیار گردشگران قرار گرفت.

این اقامتگاه بوم گردی در فارس با قدمت بیش از 200 تا 700سال، متعلق به دوران قاجار و سلجوقیان می باشد که برج قله خانه تاریخی  جزء آثار ملی ایران به ثبت رسیده و با ارائه خدمات مناسب، میزبان گردشگران می باشد.

دارای در ورودی چوبی هست از در  که وارد اقامتگاه می شویم محوطه زیبا با دیوارهای مدل کاهگلی و قدیمی بسیار زیبا مشاهده می کنیم که  کف محوطه کلا سنگ شده است و اتاق های کوچک دورتا دور حیاط ساخته شده اند.

جای پارک برای ماشین وجود دارد ولی جای پارک محدود است.

فضای نشستن سنتی در بيرون وجو دارد همچنین یک کافی شاپ سنتی هم دارد که  یکی از زیباترین اتاق های این اقامتگاه هست.

این اقامتگاه بوم گردی در فارس در روستای قصر یعقوب قرار دارد. یک طبقه هست و دارای یازده اتاق هست.

اتاق ها به صورت سنتی چیده شده اند.

کل اقامتگاه ظرفیت استاندارد پنجاه مسافر را دارد که تا هشتاد و پنج نفر ظرفیت دارد. ظرفیت هر اتاق چهار نفر  و حداکثر شش نفر هست. برای هر نفر مبلغ هشتاد تومان دریافت می شود و صبحانه هم  دارد. برای نفرات اضافی مبلغ هشتاد تومان دریافت می شود با صبحانه و اگر صبحانه نخواستند مبلغ چهل تومان دریافت می شود.

در هر اتاق خواب، کف خواب با تشک طبی فنری و سرویس های خواب سنتی برای پنج نفر وجود دارد. در کل اقامتگاه تعداد پنجاه رخت خواب سنتی موجود هست. سیستم گرمایشی منزل از طریق هیزم هست.

اتاق های خانه فاقد تلویزیون هستند.

 آشپزخانه با امکان پخت و پز نیز به صورت عمومی در حیاط خانه وجود دارد و مهمانان گرامی می توانند با هماهنگی قبلی از آن استفاده کنند.

  سرویس بهداشتی و توالت فرنگی در حیاط وجود دارد.

امکانات اقامتگاه:

مكالمه كاركنان

پذيرش 24 ساعته

خدمات بيدار باش

خدمات تهيه بليط

هماهنگ کننده تور

اینترنت

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید

استان فارس، صفاشهر ، روستای قصریعقوب

  • آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.
قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.