لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اقامتگاه بوم گردی در سنندج کد اقامتگاه : 17-11964
host_avatar باسام فرزین
بوم گردی
400 متر
5 اتاق
تا 30 نفر
شروع قیمت از : 75,000 تومان

این اقامتگاه بوم گردی در سنندج در روستای پلکانی گلین واقع شده است. این روستا که در ۵۰ کیلومتری شهر سنندج واقع شده و دارای قدمتی طولانی است. علاوه بر زیبایی های بافت تاریخی روستا، آب و هوای دل انگیز و طبیعت و چشمه های فراوان این روستا سالانه گردشگران ایرانی و خارجی زیادی را به سمت خود می کشد. این خانه مانند دیگر خانه های روستا ظاهری قدیمی و کاهگلی دارد و اقامت در آن می‌تواند تجربه خوبی از زندگی ساده روستایی را برای مسافران ایجاد کند. این خانه دارای 6 اتاق است که تمامی آن ها به صورت کف خواب می باشد.
 سرویس بهداشتی و حمام به صورت مشترک در محوطه اقامتگاه قرار گرفته است. هنگام اقامت صبحانه محلی برای مهمانان به صورت رایگان سرو می گردد و امکان سرو غذاهای محلی برای وعده های ناهار و شام با هماهنگی قبلی و هزینه جداگانه امکان پذیر است. البته آشپزخانه عمومی نیز جهت آشپزی و پخت و پز مهمانان وجود دارد. سیستم سرمایشی اقامتگاه به‌صورت کولرآبی و پنکه، سیستم گرمایشی بخاری گازی و کرسی می باشد. از دیگر امکاناتی که اقامتگاه برای رفاه بیشتر مهمانان ارائه می کندپارکینگ اختصاصی می باشد.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید