لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اقامتگاه بوم گردی در دره شهر کد اقامتگاه : 841-12689
host_avatar علی عزیزپور
بوم گردی
0 متر
6 اتاق
تا 38 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اقامتگاه بوم گردی بام سراب درد دل کوهستان های دره شهر واقع شده است. اگر برای سفر خود به دنبال اقامتگاهی هستید که در دل طبیعت و به دور از هیاهوی شهری برای مدتی اقامت داشته باشید این اقامتگاه بوم گردی در دره شهر می تواند گزینه مناسبی باشد. این اقامتگاه دارای 6 کانکس کلبه است و ظرفیت پذیرش 38 مهمان را دارد.
تمامی اتاق ها دارای سرویس خواب سنتی تشک پتو، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند. همچنین آشپزخانه کوچک با امکانات اولیه برای استفاده مسافران در کلبه ها وجود دارد. سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسبی در هر یک از کلبه ها در نظر گرفته شده است. همچنین آشپزخانه مشترک با تمام امکانات آشپزی برای پخت و پز در اختیار مهمان ها قرار گرفته است.
همچنین مهمانان می توانند با هماهنگی قبلی انواع غذاهای محلی و سنتی را سفارش و در سیاه چادرهای عشایری که در محوطه اقامتگاه برقرار شده است میل کنند و از طعم لذیذ غذاها لذت ببرند. پارکینگ غیرمسقف، بوفه، شهربازی و آلاچیق از دیگر امکاناتی است که در محوطه اقامتگاه برای استفاده و رفاه بیشتر مسافران در نظر گرفته شده است.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید