لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اقامتگاه بومگردی در روستای گیل خانه کد اقامتگاه : 609-5249
host_avatar مریم عباسی صومعه
شخصی
200 متر
0 اتاق
تا 3 نفر
شروع قیمت از : 120,000 تومان

اقامتگاه بومگردی در روستای گیل خانه واقع در یکی از زیباترین روستاهای استان گیلان شهر کوچصفهان روستای گیلوا دشتان  و در زمینی به مساحت 1200 متر و دارای 2 ساختمان مجزا است که یکی از ساختمان ها قدمتی 50 ساله و با معماری اصیل گیلانی که از مشخصات آن ایوان در 2 طرف ساختمان(تلارخونه) ارتفاع از سطح زمین (کفه کرسی) و ساخته شده از چوب و گل (زگال) و با دید شالیزار و فضای سبز و بکر گیلان محیط بسیار زیبا و خاطره انگیزی را به وجود آورده است. امکانات اقامتی خوبی داشته و با آب و هوای مطبوع خود پذیرای مسافران زیادی می باشد. 

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید

گیلان کوچصفهان / ۴ کیلومتر به سمت لشت نشا / روستای گیلوادشتان / خیابان وحدت / نرسیده به لاله ۱۶ / اقامتگاه بومگردی گیل خانه ( اتاق گلنار )

  • آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.
قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.