لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره هتل سنتی در شیراز کد اقامتگاه : 7-11914
host_avatar پرویز رستم نژاد
بوم گردی
180 متر
8 اتاق
تا 30 نفر
شروع قیمت از : 180,000 تومان

اگر به دنبال اجاره هتل سنتی در شیراز هستید هتل سنتی گلشن شیراز در خیابان لطفعلی خان زند واقع شده و دسترسی خوبی به جاذبه های گردشگری شهر شیراز دارد. این هتل خانه سنتی بوده و قدمت آن به 200 سال پیش برمیگردد. این خانه پس از مرمت و بازسازی برای اسکان مسافرین فعالیت خود را آغاز کرده است. 8 اتاق در این هتل وجود دارد و در مجموع ظرفیت پذیرش حداکثر 30 مسافر را دارد. حیاط خانه نیز با وجود گلدان های گل و حوض آبی رنگ فضایی دنج و با صفا به وجود آورده است. میز و صندلی و تخت های سنتی نیز برای استراحت و شب نشینی مسافران قرار گرفته تا هرچع بیشتر از فضای حیاط استفاده ببرند.

اتاق ها شامل اتاق های 2 تخته، 3 تخته و 4 تخته و 5 تخته می باشد. رستوران و کافی شاپی برای سرو غذاهای سنتی و ایرانی در این هتل وجود دارد. البته صبحانه به صورت رایگان برای مسافران سرو می گردد. انواع نوشیدنی و دمنوش های گیاهی نیز برای سرو وجود دارد. تورهای گردشگری برای بازدید از جاذبه های داخل و خارج شهر برای آشنایی بیشتر مسافران با منطقه با هزینه جداگانه تدارک دیده شده است. پارکینگ عمومی در نزدیکی اقامتگاه برای پارک خودرو نیز وجود دارد.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید