لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره روزانه اقامتگاه قشم اتاق بادگیر vip کد اقامتگاه : 88-377
host_avatar علی سرودی
شخصی
1500 متر
0 اتاق
تا 8 نفر
شروع قیمت از : 90,000 تومان

 اقامتگاه های بادگیر قشم از جمله بناهای تاریخی می باشند که مسافران زیادی را جذب می کنند. اجاره روزانه اقامتگاه قشم اتاق بادگیر vip بسیار پر طرفدار بوده و همه ساله میزبان صد ها نفر می باشد. برای اجاره روزانه اقامتگاه قشم اتاق بادگیر vip همین الان می توانید اقدام فرمایید. لیدوما تریپ تخصصی ترین سایت معتبر در اجاره روزانه اقامتگاه قشم اتاق بادگیر vip می باشد. این اقامتگاه ها بدون اتاق بوده و امکانات رفاهی عالی دارند. سرویس خواب های آن سنتی می باشند. ظرفیت استاندارد برای آن ها با توجه به متراژ کوچک، 1 نفر تعیین شده است. حداکثر ظرفیت نیز برای آنها هشت نفر می باشد. این اقامتگاه تاریخی که با معماری اصیل ایرانی طراحی شده است در کنار ساحل می باشد و جذابیت آن را دو چندان کرده است. هزینه اقامت نیز بسیار معقول تعیین شده است. سرویس های این اقامتگاه هم فرنگی و هم ایرانی می باشند. پاکیزگی آن از ویژگی های بارز می باشد که همه ساله مهر تاییدی بر تمیزی آن از طرف مسافران بوده است. امکانات آشپزی نیز برای مسافران فراهم بوده و نگرانی بابت وسایل آشپزی وجود ندارد. وجود پارکینگ در این اقامتگاه خیال مسافران را برای اجاره روزانه اقامتگاه قشم بابت یک اقامت آرامش بخش راحت کرده است. همچنین فاصله کمی با ساحل داشته که امکان پیاده روی در امتداد ساحل برای شما عزیزان وجود دارد.


لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید

قشم- شهر سوزان 22 کیلومتر به سمت غرب جزیره- فاصله تا دریا 700 متر- 5 دقیقه

  • آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.
  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.
قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.