لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره خانه سنتی در یزد کد اقامتگاه : 168-12684
host_avatar محمد مهدی شاهدیان
بوم گردی
250 متر
6 اتاق
تا 17 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اگر به دنبال اجاره خانه سنتی در یزد هستید تا در طول سفرتان به اسن شهر تاریخی هرچه بیشتر با آن آشنا شوید اقامتگاه بوم گردی تاج الملوک  که به سبک خانه های بومی این شهر ساخته شده است یکی از بهترین گزینه های اقامتی می باشد. این اقامتگاه دارای حیاط مرکزی بوده و اتاق ها دور تا دور حیاط واقع شده اند. 6 اتاق برای اسکان 17 گردشگر در اقامتگاه تاج الملوک وجود دارد.
 3 اتاق در زیرزمین قرار گرفته و 3 اتاق در طبقه همکف این خانه سنتی می باشد. با اجاره اقامتگاه بوم گردی تاج الملوک در یزد سفری به یادماندنی به یک خانه قدیمی داشته باشید و برای مدتی از زندگی شهری فاصله بگیرید. در طبقه بالای این اقامتگاه تعدادی تخت چوبی قرار داده شده تا در فضایی دنج از دورهمی و شب نشینی لذت ببرید و آسمان شب را از این زاویه تماشا کنید.
 همه اتاق ها مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی اسپلیت، حمام و سرویس بهداشتی فرنگی و نیز تخت هستند. به علاوه سرویس بهداشتی ایرانی نیز در محوطه در نظر گرفته شده که بصورت مشترک مورد استفاده قرار می گیرد. اتاق هایی که در زیرزمین قرار گرفته اند بدون پنجره و اتاق های طبقه همکف دارای پنجره می باشند.
همچنین در این اقامتگاه غذا طبخ نمی شود. بنابراین در صورت تمایل به آشپزی می توانید با هماهنگی قبلی از آشپزخانه برای پخت و پز استفاده کنید. به علاوه امکان سفارش غذا از رستوران های اطراف اقامتگاه فراهم می باشد. پارکینگ برای پارک خودرو مهمان ها در نظر گرفته شده است.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید