لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره خانه سنتی در نطنز کد اقامتگاه : 231-12275
host_avatar حمید جواهری
بوم گردی
350 متر
7 اتاق
تا 30 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اقامتگاه بوم گردی سرای جواهر در استان زیبای اصفهان و شهرستان نطنز واقع شده است. با اجاره خانه سنتی در نطنز می توانید در این بوم گردی که یکی از زیباترین بوم گردی های این شهرستان با فضای زیبا و سنتی ، نظافت بالا و امکانات مناسب می باشد اقامت داشته باشید. این بوم گردی دارای اتاق های متعددی است که هر کدام به یک نام خوانده می شوند.

 در مجموع ۷ اتاق دارد و برخی از اتاقها دارای تختخواب و برخی دارای لوازم خواب سنتی هستنداز دیگر امکانات اتاق ها می توان به وجود تلویزیون، یخچال و سیستم سرمایشی و گرمایشی اشاره کرد. از دیگر امکانات این اقامتگاه می‌توان به وجود آشپزخانه عمومی و راهنمای تور اشاره کرد. آشپزخانه عمومی دارای ظرف و ظروف و تجهیزات آشپزی است و با  مسافرین سایر اتاق ها به صورت اشتراکی می توانید از آن استفاده کرده وعده‌های غذایی خود را تهیه کنید.

 فضای داخلی اتاق با المان ها و اشیا و لوازم سنتی و زیبایی چیدمان شده است و مسافرین با اقامت در این بوم گردی می توانند یک تجربه هیجان انگیز را به دست آورند و آن را برای همیشه در خاطرات زندگی شان ثبت کنند.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید