لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره خانه سنتی در شهرضا کد اقامتگاه : 241-12743
host_avatar امیرحسین زارعی
بوم گردی
200 متر
5 اتاق
تا 30 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اقامتگاه بوم گردی هاکان در ۱۲ کیلومتری شهرضا در روستای زیارتگاه واقع شده است. با اجاره خانه سنتی در شهرضا می توانید در این خانه ی سنتی بوده که پس از مرمت و بازسازی به عنوان اقامتگاه بوم گردی فعالیت خود را آغاز کرده اقامت داشته باشید.
 این اقامتگاه دارای ظاهری سنتی و قدیمی بوده و مناسب کسانی است که می‌خواهند تجربه اقامت در این خانه های سنتی را داشته و از آرامش آن بیشترین استفاده را ببرند. اقامتگاه شامل ۸ اتاق اقامتی بوده و تعدادی از اتاق ها دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند اما مهمانان مابقی اتاق ها می بایست از سرویس بهداشتی و حمام مشترک موجود در محوطه اقامتگاه استفاده کنند.
اتاق ها دارای سرویس کف خواب و سیستم سرمایشی پنکه رومیزی و سیستم گرمایشی بخاری گازی و کرسی می‌باشند. آشپزخانه عمومی با تمام امکانات آشپزی برای پخت و پز در اختیار مهمان ها قرار گرفته است.
مهمانان در صورت تمایل می توانند با هماهنگی قبلی انواع غذاهای سنتی و محلی از جمله کالجوش، اشکنه، کشک و بادمجان، عدسی، آش گندم و دیزی سنگ را سفارش و میل کنند. البته وعده صبحانه به صورت رایگان برای مهمانان سرو می گردد.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید