لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره خانه سنتی در تنکابن کد اقامتگاه : 60-12400
host_avatar میلاد عسگری مقدم
بوم گردی
120 متر
4 اتاق
تا 20 نفر
شروع قیمت از : 109,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی کراتچال در روستای کراتچال قرار گرفته است. با اجاره خانه سنتی در تنکابن که فاصله‌ای 30 دقیقه ای با شهر تنکابن دارد می توانید هم دسترسی مناسبی به شهر داشته باشید و هم از زندگی روستایی لذت ببرید. این  این خانه روستایی در دل مراتع سرسبز این روستا قرار گرفته و پشم اندازی فوق العاده زیبا و سرسبز دارد. اقامتگاه از مصالحی چوبی ساخته شده و ظاهری بومی دارد.
 این خانه دارای چهار اتاق اقامتی می باشد که در دو طبقه قرار گرفته است و ظرفیت پذیرش 20 مهمان را دارد. برای رفاه حال مهمان‌ها اقامتگاه امکانات ویژه برای مسافران در نظر گرفته است. از جمله امکانات موجود در اقامتگاه پارکینگ غیر مسقف، سیستم گرمایشی، سرویس خواب سنتی و کف خواب می باشد. سرویس بهداشتی ایرانی و حمام نیز به صورت مشترک و در حیاط اقامتگاه قرار گرفته است.
 امکان سرو غذاهای محلی با هماهنگی قبلی و هزینه جداگانه امکان پذیر می باشد. البته آشپزخانه عمومی برای استفاده مهمانان نیز وجود دارد و امکان پخت و پز غذا را برای مهمان ها به وجود آورده است.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید