لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره خانه روستایی در صحنه کد اقامتگاه : 383-12163
host_avatar یزدان امیری
بوم گردی
200 متر
3 اتاق
تا 32 نفر
شروع قیمت از : 75,000 تومان

اجاره خانه روستایی در صحنه یکی از بهترین گزینه های برای اقمت شما در این منطقه توریست پذیر می باشد. اقامتگاه بوم گردی زران در شهرستان صحنه در روستای کندوله واقع شده است که به دلیل آب و هوای فوق العاده و طبیعت زیبای آن سالانه گردشگران زیادی جذب خود می کند.
 این خانه قدیمی دارای 3 اتاق اقامتی است که هر یک از آن ها دارای ظرفیت و متراژ متفاوتی است و در مجموع اقامتگاه ظرفیت پذیرش ۳2 مهمان را دارد. اتاق‌ها به صورت کاملا سنتی و قدیمی چیده شده و دارای سرویس خواب سنتی و کف خواب می باشد.
با اقامت در این اقامتگاه می توانید تجربه لذت بخشی از زندگی ساده روستایی را بچشید. سرویس بهداشتی و حمام مشترک بوده و در حیاط اقامتگاه قرار گرفته است و اتاق ها فقط سرویس بهداشتی اختصاصی است. آشپزخانه‌ای با امکانات کامل آشپزی در اختیار مهمانان قرار گرفته تا برای پخت و پز مشکلی نداشته باشند. وعده صبحانه نیز به صورت رایگان هنگام اقامت سرو می گردد.
سیستم سرمایشی و گرمایشی به صورت بخاری گازی و کولر آبی در اتاق ها تعبیه شده است. همچنین وجود پارکینگ اختصاصی غیر مسقف خیال شما را از بابت پارک‌خودرو آسوده می کند.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید