لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره خانه روستایی در شهرضا کد اقامتگاه : 241-12337
host_avatar آقای رجایی
بوم گردی
200 متر
5 اتاق
تا 34 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اقامتگاه بوم گردی بایرام در روستای هونجان در ۷۰ کیلومتری شهرضا واقع شده است. یکی از 3 مرکز رصد ستارگان کشور در این روستا قرار گرفته و می توانید با اجاره خانه روستایی در شهرضا تجربه تماشای ستارگان در آسمان آبی و صاف این روستا بی نهایت لذت بخش و خاطره انگیز را داشته باشید. اقامتگاه خانه ای سنتی بوده و معماری خانه های قدیمی دارد و با مصالحی مانند کاهگل و چوب ساخته شده است.
 این بوم گردی به دلیل داشتن پله در ورودی خانه امکان تردد ماشین را ندارد و از محل پارک خودرو تا اقامتگاه حدود ۲۰ متر فاصله وجود دارد. اقامتگاه دارای ۷ اتاق می باشد که هر یک دارای ظرفیت متفاوتی هستند و مجهز به امکاناتی نظیر سرویس کف خواب، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی می باشند.
سیستم گرمایشی به صورت بخاری گازی و کرسی در اتاق ها قرار گرفته است. در صورت تمایل مهمانان می توانند انواع غذاهای سنتی و محلی لذیذ را سفارش و در رستوران سنتی اقامتگاه میل کنند. تورهای گردشگری برای آشنایی بیشتر مهمانان با جاذبه های تاریخی و طبیعی منطقه برگزار می شود.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید