لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره خانه روستایی در سوادکوه کد اقامتگاه : 196-12230
host_avatar آقای حسیـن زاده
بوم گردی
100 متر
3 اتاق
تا 15 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اقامتگاه بهشت گمشده در دل جنگل سرسبز و انبوهی از درختان در روستای لفور قرار گرفته است. گردشگران به اندازه یک ساعت تا این کلبه پیاده روی خواهند داشت. با اجاره خانه روستایی در سوادکوه می توانید برای مدتی به دور از هیاهو زندگی شهری در لحظاتی پر از آرامش را تجربه کنید. این کلبه 3 اتاق 5 نفره مجهز به بخاری هیزمی و سرویس خواب دارد که راه های خروجی و ورودی اتاق ها جدا می باشد.
 گردشگران این کلبه از حمام و سرویس بهداشتی ایرانی داخل اقامتگاه بصورت مشترک استفاده می کنند. همچنین امکان سفارش انواع غذای محلی برای مهمانان اقامتگاه فراهم است. در مقابل کلبه تعدادی کنده درخت کنار یک درخت زیبا برای دورهم نشینی و نواختن ساز دور آتش قرار داده شده است.
 این اقامتگاه در مسیر آبشار زیبای جلسنگ قرار گرفته است که با همراهی راهنمای تور اقامتگاه می توانید از این جاذبه زیبا دیدن کنید. نکته جالب درباره این کلبه تولید برق آن توسط پنل خورشیدی است. پارکینگ اقامتگاه یک ساعت با آن فاصله دارد اما دارای نگهبان می باشد. از برنامه های اقامتگاه از جمله طبیعت گردی اطراف کلبه لذت ببرید. 

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید

روستای لفور

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.