لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره خانه روستایی در آزادشهر کد اقامتگاه : 210-12271
host_avatar داود نوروزی
بوم گردی
250 متر
4 اتاق
تا 30 نفر
شروع قیمت از : 0 تومان

اقامتگاه بوم گردی وامنان در روستای وامنان و شهرستان آزادشهر واقع شده است. آزاد شهر یکی از شهرهای زیبای استان گلستان می باشد و اجاره خانه روستایی در آزادشهر گزینه مناسبی برای گشت و گذار در این منطقه می باشد. این روستا با آب و هوای بسیار خنک و معتدل که در دامنه کوه قرار گرفته، پذیرای میهمانان و مسافران زیادی از سراسر ایران است . صبحانه به صورت رایگان برای مسافرین سرو میشود و مسافر می تواند صبحانه لذیذ محلی را نوش جان می کنند.

این بوم گردی دارای ۴ واحد اقامتگاهی است و در مجموع 30 مسافر را در خود اسکان میدهد. یکی از اتاق ها دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می باشند ومسافرین بقیه اتاق ها باید از سرویس بهداشتی و حمام به صورت مشترک استفاده نمایند.
یک شومینه هیزمی در این خانه وجود دارد که حس و حال خانه های قدیمی را به مسافرین و گردشگران انتقال می دهد. اتاق های این بوم گردی دارای سیستم سرمایشی پنکه و گرمایشی بخاری گازی، هیزمی و شومینه می باشد. از دیگر امکانات این بوم گردی می توان به وجود راهنمای تور اشاره کرد که گردشگران را هنگام بازدید از جاذبه های گردشگری و طبیعی روستای همراهی می کند.

 اقامتگاه بوم گردی وامنان تا پارک جنگلی شبنم آزادشهر تنها نیم ساعت و همچنین تا آبشار تلوبین فقط نیم ساعت فاصله دارد

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید