لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره بوم گردی شاهرود کد اقامتگاه : 280-12452
host_avatar مرضیه کیقبادی
بوم گردی
150 متر
3 اتاق
تا 40 نفر
شروع قیمت از : 45,000 تومان

اقامتگاه بومگردی بی بی زهرا در روستای توریستی قلعه بالا در فاصله ۱۳۳کیلومتری از شهر شاهرود واقع شده و اجاره بوم گردی شاهرود می تواند گزینه مناسبی برای اقامت شما در این روستای توریستی باشد. این اقامتگاه بوم گردی دارای ظاهر سنتی بوده و برای تزیین اتاق ها از لوازم سنتی و قدیمی استفاده شده و فضای گرم و صمیمی برای اقامت مسافران به وجود آورده است. این اقامتگاه دارای 3 اتاق اقامتی می باشد که در مجموع ظرفیت پذیرش ۴۰مهمان را دارد.
برای اقامت شبانه مهمان ها سرویس خواب سنتی تشک و پتو در نظر گرفته شده است. سیستم گرمایشی به‌صورت بخاری گازی و کرسی بوده و سیستم سرمایشی به صورت کولر آبی و پنکه وجود دارد. هنگام اقامت چنانچه تمایل داشته باشید می توانید انواع غذاهای محلی و سنتی را که با مواد اولیه طبیعی و بومی تهیه و طبخ شده است را سفارش داده و برای وعده‌های غذایی خود میل کنید و از طعم این غذاها لذت ببرید.
البته آشپزخانه عمومی نیز با امکانات کامل آشپزی وجود دارد که امکان پخت و پز و آشپزی را به وجود آورده است. سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام در حیاط اقامتگاه قرار گرفته و به صورت مشترک بین مهمانان سه اتاق استفاده می شود. اینترنت وای فای از دیگر امکانات موجود در اقامتگاه بوم گردی بی بی زهرا می باشد. 

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید