لیــــدوما، سامانه یکپارچه رزرو اقامتگاه
اجاره سوئیت، اجاره ویلا، اجاره آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی

منو
اجاره بوم گردی در کاشان کد اقامتگاه : 25-11907
host_avatar خانم خراسانی
بوم گردی
180 متر
6 اتاق
تا 15 نفر
شروع قیمت از : 150,000 تومان

اقامتگاه بوم گردی سرای سایه خانه‌ای قدیمی است که قدمت آن به دوران پهلوی برمی‌گردد و یکی از بهترین گزینه ها برای اجاره بوم گردی در کاشان می باشد. این خانه مانند دیگر خانه های سنتی کاشان دارای یک حیاط مرکزی بوده و اتاق ها دور تا دور حیاط قرار گرفته اند. حیاط نقلی اقامتگاه و حوض آبی آن فضای دنج و آرامش بخش به وجود آورده بود و مکان خوبی برای استراحت و صرف چای می باشد.
اقامتگاه سرای سایه دارای ۶ اتاق است و ظرفیت پذیرایی از ۱5 مهمان را دارد. تمامی اتاق ها دارای امکانات مشابهی نظیر سرویس تخت خواب، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجزا، سیستم سرمایشی و گرمایشی و یخچال می باشند.
همچنین می توانید با هزینه جداگانه از خدمات رختشور خانه، اتو، سشوار و تورهای گردشگری استفاده کنید. همچنین اینترنت وای فای رایگان برای استفاده مهمان ها وجود دارد. پس اگر از شلوغی و همهمه زندگی شهری خسته شده اید این اقامتگاه فرصت خوبی است تا مدتی را در سکوت و آرامش این خانه قدیمی سپری کرده و لحظات و خاطره های خوش از سفر خود به یادگار داشته باشید.

لطفا بعد از انتخاب تاریخ ورود و تعداد شب اقامت از لیست زیر به کمک دکمه افزودن اتاق، اتاق مد نظرتان را انتخاب نموده و جهت رزرو اقدام نمایید