لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه سنتی در شاهرود

بخش بیارجمند-روستای قلعه بالا- ابتدای روستا سمت چپ
حیاط مشترک
120 متر
4 اتاق
تا 35 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه سنتی در شاهرود

اقامتگاه بوم گردی کوچه باغ در روستای پلکانی قلعه بالای قرار گرفته که با شهر شاهرود 138 کیلومتر فاصله دارد و با اجاره اقامتگاه سنتی در شاهرود می توانید سفر خوبی را در این روستایی توریستی داشته باشید. این اقامتگاه بوم گردی در انتهای یک کوچه باغ واقع شده و در دو طبقه دارای 4 اتاق اقامتی است که در مجموع ظرفیت پذیرایی از ۳۵مهمان را دارد. اتاق ها به صورت سنتی و بومی و با لوازم قدیمی تزیین شده و فضای گرم و صمیمی برای اقامت مسافران به وجود آورده است. 
در پشت بام این اقامتگاه آلاچیقی ساخته شده که مکان بسیار خوبی برای شب نشینی و دورهمی های خانوادگی است تا علاوه بر لذت بردن از طبیعت و آب و هوای مطبوع منطقه در کنار خانواده لحظات خاطره انگیزی را تجربه کنید. در اتاق‌های این اقامتگاه سرویس خواب سنتی تشک و پتو برای اقامت شبانه مهمانان فراهم شده است. تعدادی از اتاق ها دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی در داخل واحد بوده و برای واحد دیگر سرویس بهداشتی و حمام در داخل حیاط تعبیه شده است.
سیستم گرمایشی و سرمایشی اقامتگاه به ‌صورت کولر آبی، پنکه، بخاری گازی و کرسی می باشد. در سالن عمومی اقامتگاه نیز تلویزیونی برای علاقه مندان به برنامه‌های تلویزیونی وجود دارد. امکان سرو انواع غذاهای محلی برای وعده های صبحانه، ناهار و شام با هماهنگی قبلی برای مهمانان وجود دارد. آشپزخانه ای نیز به صورت عمومی در اقامتگاه تعبیه شده است.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی کوچه باغ

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی کوچه باغ شاهرود

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه سنتی در شاهرود

بخش بیارجمند-روستای قلعه بالا- ابتدای روستا سمت چپ، کوچه باغ

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر شاهرود

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه کوچه باغ شاهرود

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا در شاهرود
اجاره سوئیت در شاهرود
اجاره سوئیت و ویلا در شاهرود