لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بیراهه در خور

روستای مصر
بوم گردی
240 متر
13 اتاق
تا 50 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بیراهه در خور

با اجاره اقامتگاه بیراهه در خور در خانه ای سنتی با معماری بومی که در دل کویر در روستای مصر واقع شده اقامت خواهید داشت. این اقامتگاه دارای دو مجموعه بوده و در فضایی سنتی و دل نشین پذیرای گردشگران می باشد. چیدمان اتاق ها و دیوارهای خشت و گلی و نیز در و پنجره های چوبی یادآور خاطرات روزها و سال های دور می باشد. با اجاره اقامتگاه بوم گردی بیراهه در خور  بیابانک از سفر به قلب کویر و زندگی در خانه ای قدیمی اوقات خوشی را رقم بزنید. در مجموعه اول 9 اتاق و در مجوعه دوم 4 اتاق برای اسکان 50 گردشگر وجود دارد.
 اتاق های مجموعه اول بصورت کف خواب بوده و دارای بخاری گازی می باشد. همچنین ایوانی در این مجموعه برای استراحت و دورهمی گردشگران وجود دارد تا از نوشیدن چای دور آتشگاه لذت ببرند. اتاق های مجموعه دوم نیز دارای تخت، سیستم گرمایشی و سرمایشی پکیج، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی اختصاصی می باشند.
در این مجموعه نیز آتشگاه برای دورهمی و روشن کردن آتش، رستوران و شربتخانه وجود دارد که مهمانان مجموعه دیگر نیز می توانند از آن ها استفاده کنند. اقامتگاه بیراهه با صبحانه رایگان از مهمانان خود پذیرایی می کند. سایر امکانات اقامتگاه برای رفاه بیشتر گردشگران شامل اینترنت رایگان، راهنمای محلی تورهای گردشگری و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی می باشد. از برنامه های سرگرم کننده و پر طرفدار این اقامتگاه برگزاری موسیقی زنده محلی در مراسم های خاص سال و نیز رصد ستارگان می باشد. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی بیراهه

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی بیراهه خور و بیابانک

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بیراهه در خور

روستای مصر، بیراهه

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر خور و بیابانک

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه بیراهه خور و بیابانک

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در خور و بیابانک