لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی یاقوت کویر در نظنز

بادرود، روستای ده آباد
بوم گردی
250 متر
5 اتاق
تا 25 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی یاقوت کویر در نظنز

با اجاره اقامتگاه بوم گردی یاقوت کبود در نطنز و در روستایی به نام ده آباد اقامت خواهید داشت. این واحد بوم گردی سالها پیش و در دوران قاجار ساخته شده و اکنونپسازبازسازی و رسیدگی به آن در اختیار مسافران قرار می گیرد. این بوم گردی مناسب کسانی است که به نظافت اهمیت زیادی می‌دهند و  در عین اینکه می‌خواهند یک اقامت  متفاوت در فضای سنتی و تاریخی را تجربه کنند، بتوانند از امکانات بالا و مناسب بهره مند شوند. برای نفرات بالای 15 نفر اقامت همراه با صبحانه است.

 اقامتگاه بوم گردی یاقوت کویر در دو طبقه ساخته شده و دارای 5 اتاق است. در این ۵ اتاق ۲۵ مسافر می‌تواند اسکان پیدا کنند. اتاق‌ها نام های مخصوص خود را دارند.  اتاق شاه نشین  در طبقه بالا واقع شده است و چهار اتاق دیگر در طبقه همکف هستند.

تمامی اتاقها ظرفیت ۵ نفر را دارند و امکاناتی از قبیل سیستم سرمایشی و گرمایشی، لوازم خواب سنتی  دارند.  اتاق ها با فرش و قالیچه تزیین شده و از نظر نظافت در وضعیت عالی قرار دارند. 2 سرویس ایرانی و یک سرویس فرنگی همراه دو حمام در طبقه همکف قرار گرفته است و به صورت مشترک با سایر اتاق ها استفاده می شود.

محوطه این بوم گردی بسیار با صفا و زیباست می توانید در حیاط  با دوستانتان دورهمی داشته باشید و یا قدم بزنید و از چشم انداز عالی و آسمان زیبای کویری روستای ده آباد لذت ببرید. همچنین این اقامتگاه دارای پارکینگ و آشپزخانه با تجهیزات کامل و چهایخانه می باشد. در آشپزخانه عمومی می توانید آشپزی کنید و یا اینکه غذا را با هماهنگی قبلی از مسئولین حین بومگردی سفارش دهید.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی یاقوت کویر

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی یاقوت کویر نطنز

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی یاقوت کویر در نظنز

بادرود، روستای ده آباد، یاقوت کویر

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر نطنز

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه یاقوت کویر نطنز

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در نطنز