لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی گل یخ شفت

روستای مردخه پایین، بعد از مسجد سمت چپ جاده خاکی ، ۲۰۰ متر بطرف شالیزار
بوم گردی
420 متر
2 اتاق
تا 15 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی گل یخ شفت

در روستای مردخه از توابع شفت، بوم گردی گل یخ قرار گرفته است که با اجاره اقامتگاه بوم گردی گل یخ شفت می توانید تجربه اقامت متفاوتی را داشته باشید.

این بوم گردی با ظاهر خاص و سنتی خود پذیرای مسافرین خارجی و داخلی می باشد.

این اقامتگاه بوم گردی دارای سه اتاق اقامتی با امکانات رفاهی می باشد. یکی از این اتاق ها وی آی پی و دارای ظرفیت پنج نفر  می باشد. این اتاق وی آی پی دارای سرویس کف خواب، تختخواب، سیستم سرمایشی و توالت ایرانی اختصاصی می باشد.  

اتاق دوم و سوم سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی مشترک دارند. سرویس خواب هر دو به صورت سنتی و کف خواب می باشد. فضای داخلی این اتاق ها کاملا سنتی و بومی سازی شده است و شما را به یاد خانه های روستایی گیلان می اندازد.

اقامتگاه بوم گردی گل یخ دارای آشپزخانه مشترک است که می توانید در آن آشپزی کنید. همچنین اگر هوس کردید که غذای محلی که با مواد ارگانیک تهیه شه است میل کنید ، می توانید از آشپزخانه این اقامتگاه آن را سفارش دهید. از جمله غذاهای محلی که در این بوم گردی سرو می شود، میرزا قاسمی، ماهی و ترشی تره می باشد.

ایوان این بوم گردی با پشتی  و فرش پوشانده شده است. نشستن در این ایوان و تماشای منظره و لذت بردن از نسیم ملایمی که می وزد یکی از بهترین لذت هایی است که مسافرین این اقامتگاه تجربه می کنند، به خصوص در دور همی های شبانه خود. در محووطه اقامتگاه بوم گردی گل یخ تا شش خودرو به راحتی جا می شود.

این بوم گردی در منطقه ای قرار گرفته که به جاذبه های طبیعی و گردشگری مختلفی دسترسی مناسبی دارد. پارک جنگلی رودخان، استخر طبیعی نورماس و منطقه سیاحتی سیاهزمگی از جمله این مناطق هستند. همچنین قلعه رودخان که یکی از مهم ترین منطاق گردشگری استان گیلان هست و گردشگران بسیاری را مجذوب خود کرده و محبوب بسیاری از ایرانیهاست تا این اقامتگاه فاصله نیم ساعته با ماشین دارد.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی گل یخ

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی گل یخ شفت

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی گل یخ شفت

روستای مردخه پایین، بعد از مسجد سمت چپ جاده خاکی ، ۲۰۰ متر بطرف شالیزار، گل یخ

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر شفت

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه گل یخ شفت

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا جنگلی در شفت
اجاره خانه روستایی در شفت
اجاره ویلا کوهستانی در شفت
اجاره ویلا استخردار در شفت
اجاره ویلا در شفت
اجاره ویلا لوکس در شفت
اجاره سوئیت و ویلا در شفت
اجاره ویلا در شمال