لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی کول میشون در اردل

بخش میانکوه، سد و دریاچه کارون چهار (غیر فعال بعلت تعمیرات)
حیاط مشترک
80 متر
5 اتاق
تا 20 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی کول میشون در اردل

اقامتگاه بوم گردی کول میشن خانه ای روستایی می باشد که پس از مرمت و بازسازی برای اسکان مسافران گرامی استفاده و با اجاره اقامتگاه بوم گردی کول میشون در اردل می توانید سفری خوبی را تجربه کنید. اقامتگاه دارای 5 اتاق اقامتی است و هر یک از اتاق ها به صورت کاملا سنتی و ساده چیده شده اند و در مجموع اقامتگاه ظرفیت پذیرش 20 مهمان را دارد.
 اتاق ها با دیوارهای کاهگلی و لوازم سنتی و قدیمی چیده شده است و فضایی را به وجود آورده که کاملاً تداعی‌کننده زندگی ساده روستایی است. سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام موجود در محوطه اقامتگاه به صورت مشترک استفاده می گردد. سرویس خواب سنتی و کف خواب در هر یک از اتاق ها وجود دارد
. سیستم گرمایشی بخاری نفتی، شومینه هیزمی و سیستم سرمایشی کولر آبی و پنکه در اتاق قرار گرفته است و اقامتگاه را مناسب اقامت در فصول سرد و گرم سال کرده است. در صورت تمایل می توانید انواع غذاهای سنتی و بومی منطقه را با هماهنگی قبلی سفارش و برای وعده های غذایی میل کنید. البته وعده صبحانه همراه با اقامت رایگان سرو می گردد. آشپزخانه ای با امکانات کامل آشپزی در اختیار مهمان است تا افرادی که تمایل به آشپزی دارند به پخت و پز بپردازند. هنگام اقامت در این بوم گردی می توانید در تورهای گردشگری و طبیعت گردی جذاب و پرهیجانی که برگزار می گردد شرکت نمایید.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی کول میشون

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی کول میشون اردل

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی کول میشون در اردل

بخش میانکوه، سد و دریاچه کارون چهار (غیر فعال بعلت تعمیرات)، کول میشون

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر اردل

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه کول میشون اردل

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در اردل