لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی چنارستان در درود نیشابور

رو به روی امام خمینی 28
حیاط مشترک
340 متر
6 اتاق
تا 20 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی چنارستان در درود نیشابور

اقامتگاه بوم گردی چنارستان خانه ای سرسبز و سنتی می باشد که رو به کوه و چشم انداز زیبایی در شهر درود واقع شده و با اجاره اقامتگاه بوم گردی چنارستان در درود می توانید در این حیاط این خانه قدیمی با درختان سرسبز و شکوفه های رنگارنگ محیط دنجی برای استراحت و لذت بردن از آب و هوای دلپذیر می باشد اقامت داشته باشید.

با اجاره اقامتگاه بوم گردی چنارستان در درود از طبیعت زیبای این منطقه و چشم انداز این خانه در کنار عزیزان سفری به یادماندنی را رقم بزنید. این اقامتگاه دارای 6 اتاق با ظرفیت های متفاوت می باشد که در دو طبقه قرار گرفته اند. در هر اتاق امکاناتی نظیر سرویس کف خواب، وسایل گرمایشی و سرمایشی همچون کرسی و بخاری گازی و پنکه و کولرآبی در نظر گرفته شده است.

همچنین در هر طبقه آشپزخانه ای مجهز به امکانات پخت و پز برای استفاده مشترک اتاق ها وجود دارد. به علاوه امکان سفارش انواع غذای محلی این منطقه با هماهنگی قبلی فراهم می باشد. اتاق های طبقه پایین پنجره هایی رو به حیاط باصفای خانه دارند و برای رفتن به این اتاق ها 6 پله رو به پایین وجود دارد.

اتاق های طبقه بالا نیز دارای منظره ای رو به کوه ها و درختان دارند. همچنین در هر طبقه تراسی سراسری و مشترک برای همه اتاق ها وجود دارد و تخت هایی چوبی قرار داده شده تا از شب نشینی و دورهمی همراه با صرف غذا از سفر خود لذت ببرند.

علاوه بر این موارد در نظر بگیرید حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی داخل هر اتاق تعبیه شده است.

با اجاره اقامتگاه بوم گردی چنارستان در درود از جاذبه های طبیعی و تاریخی این منطقه همچون قله فلسکه سماقزار، درخت پنار کهنسال 750 ساله، آبشار درود و دره نرم پا دیدن کنید.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی چنارستان

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی چنارستان درود

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی چنارستان در درود نیشابور

رو به روی امام خمینی 28، چنارستان

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر درود

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه چنارستان درود

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا کوهستانی در درود
اجاره سوئیت و ویلا در درود