لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز در گلمکان

خیابان چشمه
حیاط مشترک
200 متر
5 اتاق
تا 20 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز در گلمکان

اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز خانه ای سنتی و دنج می باشد که در شهر گلمکان واقع شده و در محیطی با نشاط پذیرای گردشگران است و می توانید با اجاره اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز در گلمکان آخر هفته خوبی داشته باشید.
حیاط زیبای این خانه قدیمی با وجود درختان سرسبز و دو حوض آبی رنگ زیبا ترکیب رنگ زیبایی دارد و فضای بسیار دلنشین و روح نوازی را برای قدم زدن و لذت بردن از آب و هوای مطبوع و نیز استراحت مهمانان فراهم کرده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز در گلمکان به دور از هیاهوی زندگی ماشینی در آرامش سپری کنید. تراس زیبای این خانه رو به حیاط واقع شده و برای استراحت و دورهمی مکان دنجی است.
اقامتگاه چشمه سبز 4 اتاق برای اسکان 20 گردشگر دارد. اتاق ها با سقف چوبی و چیدمان سنتی یادآور روزهای خوش گذشته هستند. اتاق ها بصورت کف خواب بوده و مجهز به وسایل گرمایشی بخاری و کرسی می باشند. به دلیل شرایط آب و هوایی وسایل سرمایشی مورد استفاده قرار نمی گیرند. در این اقامتگاه انواع غذاهای محلی این منطقه طبخ می شود و با هماهنگی قبلی امکان سفارش غذاها وجود دارد.
همچنین در حال حاضر اقامتگاه حمام ندارد اما در محوطه اقامتگاه سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی سیار برای استفاده مشترک مهمانان وجود دارد. اجاره اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز در گلمکان فرصت بازدید از جاذبه هایی همچون دریاچه مصنوعی گلبهار و غار پرده رستم را در اختیار شما قرار می دهد. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز چناران

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی چشمه سبز در گلمکان

خیابان چشمه، چشمه سبز

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر چناران

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه چشمه سبز چناران

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا در چناران
اجاره سوئیت و ویلا در چناران