لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی پلاسجان در فریدن

روستای موغان
حیاط مشترک
300 متر
6 اتاق
تا 36 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی پلاسجان در فریدن

اگر به دنبال اجاره اقامتگاه بوم گردی  در فریدن هستید اجاره اقامتگاه بوم گردی پلاسجان در فریدن خانه ای سنتی با دیوارهای کاهگلی می باشد که در روستای موغان واقع شده است. این خانه بومی از دو مجموعه تشکیل شده که با یکدیگر 100 متر فاصله دارند.اتاق ها دارای در و پنجره های چوبی بوده و قدمتی 100 ساله دارد. با اجاره اقامتگاه بوم گردی پلاسجان در فریدن یک زندگی ساده روستایی را تجربه کنید.
این اقامتگاه دارای 6 اتاق بصورت کف خواب می باشد که در مجموع برای پذیرش 36 گردشگر ظرفیت و امکانات اقامتی در نظر گرفته است. اتاق ها چیدمان سنتی دارند و وسایل گرمایشی آن ها کرسی و بخاری می باشد. بدلیل خنک بودن آب و هوای منطقه سیستم سرمایشی در اتاق ها تعبیه نشده است. حیاط این خانه دارای فضای گلکاری شده زیبایی می باشد و در هر گوشه آن گل های رنگارنگی به چشم می خورد. می توانید ساعاتی را در حیاط این خانه و یا ایوان دنج آن به نوشیدن چای آتشی سپری کنید و از دورهمی در هوای مطبوع آن لذت ببرید.
همچنین در این اقامتگاه انواع غذای محلی در صورت هماهنگی قبلی برای گردشگران طبخ می شود که امکان سفارش آن نیز فراهم می باشد. حمام و سرویس بهداشتی فرنگی در هر اتاق به صورت اختصاصی مشترک وجود دارد.
 از نکات جالب توجه درباره اقامتگاه وجود یک غرفه برای عرضه انواع صنایع دستی می باشد. برای خودروی گردشگران پارکینگ غیر مسقفی نیز در اقامتگاه در نظر گرفته شده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی پلاسجان در فریدن می توانید با همراهی راهنمای تور از مهم ترین جاذبه این شهر یعنی شهر زیر زمینی 4 طبقه دیدن کنید. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی پلاسجان

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی پلاسجان فریدن

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی پلاسجان در فریدن

روستای موغان، پلاسجان

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر فریدن

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه پلاسجان فریدن

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در فریدن