لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی نی چشمه در اقلید

میدان شهدا، خیابان توحید، کوچه روبروی مسجد عصار، کوچه شهیدان کوثری
حیاط مشترک
260 متر
6 اتاق
تا 29 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی نی چشمه در اقلید

اقامتگاه بوم گردی نی چشمه خانه ای خشت و گلی با قدمت 100 سال می باشد که در شهرستان اقلید واقع شده و از مناسب ترین گزینه ها برای اجاره اقامتگاه بوم گردی در اقلید می باشد. این خانه بومی با داشتن 6 اتاق و امکانات رفاهی پذیرای 29 گردشگر می باشد.
این اقامتگاه دارای دو حیاط می باشد. اتاق ها داخل حیاط مرکزی واقع شده اند. در این حیاط یک حوض آب وجود دارد که با تعدادی گلدان رنگارنگ تزئین شده و درختان سرسبزی آن را احاطه کرده اند. همچنین تخت هایی چوبی زیر سایه این درختان قرار داده شده تا مهمانان در حیاط ساعاتی را در آرامش سپری کنند.
چیدمان اتاق ها کاملا سنتی بوده و در هر اتاق برای رفاه مهمانان امکاناتی نظیر سرویس کف خواب و سیستم گرمایشی شومینه هیزمی در نظر گرفته شده است. دو اتاق این اقامتگاه دارای حمام و سرویس بهداشتی فرنگی اختصاصی می باشد و برای مهمانان سایر اتاق ها نیز سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام در محوطه در نظر گرفته شده و استفاده از آن ها مشترک می باشد.
از قسمت های جالب این اقامتگاه آشپزخانه قدیمی آن می باشد که دارای تنوری گلی بوده و برای مهمانان غذا و نان محلی طبخ می شود. همچنین مهمانان می توانند برای گرم کردن غذا و تهیه چای از آن استفاده کنند.
 در حیاط دیگر این اقامتگاه یک شربتخانه وجود دارد که انواع نوشیدنی های سرد و گرم را برای گردشگران سرو می کند. همچنین در قسمت دیگر غرفه صنایع دستی قرار دارد.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی نی چشمه

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی نی چشمه اقلید

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی نی چشمه در اقلید

میدان شهدا، خیابان توحید، کوچه روبروی مسجد عصار، کوچه شهیدان کوثری، نی چشمه

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر اقلید

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه نی چشمه اقلید

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در اقلید