لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی نسترن طبس

روستای حلوان
بوم گردی
470 متر
5 اتاق
تا 40 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی نسترن طبس

شما با اجاره اقامتگاه بوم گردی نسترن طبس در روستای حلوان در فاصله‌ای از ۸۶کیلومتری از شهر طبس اقامت خواهید کرد. این اقامتگاه معماری سنتی و قدیمی داشته و اتاق ها دور تا دور حیاط مرکزی قرار گرفته اند. این اقامتگاه از مصالح بومی مانند خشت ساخته شده و نشان دهنده اصالت این اقامتگاه است و برای کسانی که برای اقامت خود به دنبال مکانی دنج و آرام هستند بسیار گزینه مناسبی می باشد. در اقامتگاه بوم گردی نسترن امکان پذیرش ۴۰مهمان در ۵اتاق اقامتی وجود دارد.
 تمامی اتاق ها دارای سرویس خواب سنتی تشک و پتو بوده و سیستم سرمایشی و گرمایشی به صورت بخاری برقی، کولر آبی و پنکه رومیزی تعبیه شده است. سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام در محوطه اقامتگاه به صورت مشترک برای استفاده مهمان ها وجود دارد. چنانچه تمایل داشته باشید می توانید انواع غذاهای محلی و سنتی طبخ شده در اقامتگاه را سفارش و برای وعده‌های غذایی خود میل کنید. تورهای گردشگری با هزینه جداگانه برای بازدید از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی منطقه برای مهمان ها تدارک دیده شده است.
پارکینگ غیرمسقف اختصاصی برای پارک خودرو مهمان ها و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی برای راهنمایی مهمانان غیر ایرانی در این اقامتگاه موجود می باشد و برای رفاه بیشتر مهمانان فراهم شده است.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی نسترن

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی نسترن طبس

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی نسترن طبس

روستای حلوان، نسترن

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر طبس

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه نسترن طبس

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در طبس