لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی ناصریه خور و بیابانک

خیابان کاشانی، پلاک 70
بوم گردی
2000 متر
9 اتاق
تا 50 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی ناصریه خور و بیابانک

اقامتگاه بوم گردی ناصریه خانه ای بومی و خشت و گلی با قدمت بیش از 50 سال می باشد که در زمینی به مساحت 2000 متر واقع شده است. این خانه که یک باستان شناس فرانسوی آن را ساخته در یک فضایی سنتی و دل نشین پذیرای گردشگران است. چیدمان اتاق ها و در و پنجره های چوبی یادآور خاطرات خوش گذشته است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی ناصریه خور و بیابانک سفری به یادماندنی به قلب کویر داشته باشید.
در این اقامتگاه 9 اتاق برای اسکان 50 گردشگر وجود دارد. اتاق ها مجهز به سرویس کف خواب و سیستم گرمایشی می باشد. برای گردشگرانی که  نیاز به تخت داشته باشند امکان قرار دادن تخت در اتاق ها وجود دارد. همچنین 4 اتاق دارای حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی بوده و برای مهمانان سایر اتاق ها سرویس بهداشتی و حمام بصورت مشترک در نظر گرفته شده است. سایر خدمات و امکاناتی که اقامتگاه برای گردشگران در نظر گرفته شامل راهنمای محلی تورهای گردشگری، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و پارکینگ غیر مسقف می باشد.
در صورت هماهنگی قبلی با پرسنل اقامتگاه سفارش انواع غذای محلی امکان پذیر می باشد. همچنین اقامتگاه دارای چایخانه سنتی با تعدادی تخت چوبی می باشد که با همیشه چای تازه دارد. با اجاره اقامتگاه بوم گردی ناصریه در خور و بیابانک از جاذبه های تاریخی و طبیعی این منطقه نظیر دریاچه و آبشار نمک، چشمه معدنی ماهی درمانی معروف به دکتر فیش، قلعه های باستانی گرمه، بیاضه و قلعه جندق دیدن کنید.  

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی ناصریه

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی ناصریه خور و بیابانک

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی ناصریه خور و بیابانک

خیابان کاشانی، پلاک 70، ناصریه

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر خور و بیابانک

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه ناصریه خور و بیابانک

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در خور و بیابانک