لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی نارستان در ارسنجان

خیابان ولیعصر شمالی
نیمه دربست
180 متر
3 اتاق
تا 9 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی نارستان در ارسنجان

اقامتگاه بوم گردی خان عمو داخل باغ وسیعی در میان انبوه درختان سرسبز واقع شده و از مناسب ترین گزینه ها برای اجاره اقامتگاه بوم گردی نارستان در ارسنجان است. در حیاط با صفای این اقامتگاه تعداد 3 آلاچیق برای گردشگران در نظر گرفته شده است که برای دورهمی در میان نورپردازی زیبای حیاط و حتی خواب و استراحت در فصل های گرم سال فضای دنجی دارند.
اقامتگاه خان عمو دارای 3 اتاق برای 9 گردشگر می باشد. اتاق ها چیدمان سنتی دارند و در هر یک سرویس کف خواب و وسایل گرمایشی  و سرمایشی همچون بخاری هیزمی و بخاری نفتی و نیز کولر آبی برای رفاه گردشگران در نظر گرفته شده است. در این اقامتگاه امکان سفارش انواع غذای محلی و سنتی نیز برای شما فراهم می باشد. همچنین در صورتی که تمایل به آشپزی دارید می توانید از آشپزخانه عمومی که مجهز به امکانات پخت و پز می باشد استفاده کنید.
در محوطه اقامتگاه یک حمام، سه سرویس بهداشتی ایرانی و یک سرویس فرنگی برای مهمانان در نظر گرفته شده است که استفاده از آن ها برای همه اتاق ها بصورت مشترک می باشد. همچنین راهنمای تورهای گردشگری، چارکینگ و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جزو خدمات دیگر اقامتگاه برای گردشگران است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی خان عمو در ارسنجان می توانید در جشنواره حلوای سین و رب انار که هر سال در آبان ماه برگزار می شود شرکت کرده و حتی از محصولات جشنواره نیز خریداری کنید. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی نارستان

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی نارستان ارسنجان

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی نارستان در ارسنجان

خیابان ولیعصر شمالی، نارستان

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر ارسنجان

مقررات اقامتگاه

  • آوردن حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع است.
  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه نارستان ارسنجان

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در ارسنجان