لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی ناردون در طبس

روستای ازمیغان
بوم گردی
100 متر
4 اتاق
تا 25 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی ناردون در طبس

اقامتگاه بوم گردی ناردون در روستای ازمیغان در ۴۱ کیلومتری شهر طبس واقع شده و می تواند یکی از نزدیک ترین گزینه ها برای اقامت اجاره اقامتگاه بوم گردی ناردون در طبس باشید. به دلیل وجود باغات فراوان و نخلستان‌های خرما و شالیزارهای برنج در کنار هم صحنه بسیار زیبا و جالبی به وجود آورده و این روستا را به بهشت گردشگری طبس تبدیل کرده است.
این اقامتگاه بوم گردی با فضای کاملا سنتی و بومی و با دیوارهای خشتی و کاهگلی دارای 3 اتاق اقامتی بوده که هر اتاق ظرفیت متفاوتی را داشته و برای اقامت شبانه مهمان ها سرویس خواب سنتی تشک و پتو در نظر گرفته شده است.
برای سرمایش و گرمایش اتاق هر واحد سیستم مناسبی تعبیه شده تا مهمانان در فصول سرد و گرم سال بتوانند به راحتی در این مکان اقامت کنند. سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام در محوطه اقامتگاه به صورت مشترک برای استفاده مهمان ها وجود دارد.
 چنانچه تمایل داشته باشید می توانید انواع غذاهای سنتی را سفارش داده و برای وعده‌های غذایی خود میل کنید و یا آشپزخانه عمومی موجود در اقامتگاه که دارای امکانات کاملی برای آشپزی است استفاده کرده و برای خود غذا تهیه کنید. در حیاط اقامتگاه شومینه هیزمی برای کباب کردن و باربیکیو مهمانان در نظر گرفته شده است.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی ناردون

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی ناردون طبس

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی ناردون در طبس

روستای ازمیغان، ناردون

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر طبس

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه ناردون طبس

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در طبس