لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی منقل در شهر بابک

خیابان غفاری، کوچه وحدت
بوم گردی
260 متر
3 اتاق
تا 15 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی منقل در شهر بابک

شما با اجاره اقامتگاه بوم گردی منقل در شهر بابک در خانه ای دلباز و باصفا اقامت متفاوتی را تجربه خواهید کرد. در حیاط سرسبز این خانه درختان در کنار نورپردازی زیبای حیاط در هر گوشه به زیبایی خودنمایی می کنند و فضای دنجی را برای اقامت به یادماندنی شما ایجاد کرده اند.
 همچنین یک حوض ابی زیبا نیز در میان درختان قرار گرفته و تعدادی تخت چوبی دور تا دور حیاط برای استراحت و دورهمی مهمانان در نظر گرفته شده است. در این اقامتگاه 3 اتاق برای پذیرش 15 گردشگر وجود دارد. اتاق ها بصورت کف خواب بوده و مجهز به وسایل گرمایشی بخاری و سرمایشی کولر آبی می باشند. همچنین در رستوران این اقامتگاه انواع غذای محلی طبخ می شود و امکان سفارش غذا برای شما فراهم می باشد.
 در صورتی که تمایل به آشپزی دارید می توانید از آشپزخانه اقامتگاه که مجهز به امکانات پخت و پز می باشد استفاده کنید. پرسنل مسلط به زبان اگلیسی و راهنمای تورهای گردشگری جزو سایر خدمات این اقاتگاه است. همچنین در کافه این اقامتگاه نیز انواع دمنوش ها سرو می شود. برای استفاده مشترک مهمانان در محوطه اقامتگاه حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در نظر گرفته شده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی منقل در بابک می توانید از مهم ترین جاذبه این شهر عمارت موسی خانی که در مجاورت اقامتگاه می باشد دیدن کنید.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی منقل

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی منقل بابک

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی منقل در شهر بابک

خیابان غفاری، کوچه وحدت، منقل

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر بابک

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه منقل بابک

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا کوهستانی در بابک
اجاره سوئیت و ویلا در بابک