لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی مظفری در فردوس

روستای عشایری پلند
بوم گردی
3000 متر
7 اتاق
تا 45 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی مظفری در فردوس

شمابا اجاره اقامتگاه بوم گردی مظفری در فردوس در خانه ای کاهگلی و سنتی که در روستای پلند واقع شده اقامت خواهید داشت-. این خانه بومی دارای 7 اتاق با امکانات رفاهی برای اسکان 45 گردشگر می باشد. با اجاره اقامتگاه بوم گردی مظفری در فردوس از زندگی ساده روستای به دور از هیاهوی زندگی ماشینی لذت بببرید و سفری به یادماندنی داشته باشید.
چیدمان اتاق ها سنتی بوده و دارای سرویس کف خواب می باشند. همچنین برای گرمایش اتاق ها از بخاری نفتی، کرسی و نیز بخاری برقی و برای سرمایش اتاق ها از کولر استفاده شده است. در صورتی که تمایل به آشپزی داشته باشید می توانید از آشپزخانه مجهز به امکانات پخت و پز  استفاده کنید.
 به علاوه در صورت درخواست و هماهنگی قبلی امکان سفارش انواع غذای محلی نیز فراهم می باشد. همچنین راهنمای محلی تورهای گردشگری برای کویرنوردی و پارکینگ غیر مسقف داخل محوطه جزو سایر خدمات و امکانات این اقامتگاه برای گردشگران می باشد. به دلیل حفظ بافت سنتی اقامتگاه اتاق ها فاقد حمام و سرویس بهداشتی می باشند.
بنابراین برای استفاده مشترک مهمانان همه اتاق ها حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی داخل محوطه در نظر گرفته شده است. با اجاره اقامتگاه بوم گردی مظفری در فردوس از هیجان تفریح هایی همچون سافاری زیپ لاین و موتور چهارچرخ لذت ببرید و از جاذبه های این منطقه همچون تپه های ماسه ای (دم یوز) دیدن کنید. 

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی مظفری

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی مظفری فردوس

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی مظفری در فردوس

روستای عشایری پلند، مظفری

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر فردوس

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه مظفری فردوس

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا در فردوس
اجاره سوئیت و ویلا در فردوس