لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی ماچلوس در راین

خیابان کشاورزان
حیاط مشترک
160 متر
4 اتاق
تا 21 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی ماچلوس در راین

اقامتگاه بوم گردی ماچلوس در خیابان کشاورزان شهر راین واقع شده و از بهترین گزینه ها برای اقامت اجاره اقامتگاه بوم گردی ماچلوس در راین می باشد. این اقامتگاه خانه سنتی بوده که دیوارهای کاهگلی و سقف گنبدی شکل آن اصالت و قدمت این خانه را نشان می دهد.
این خانه بوم گردی دارای ۵ اتاق اقامتی است که دور تا دور حیاط قرار گرفته اند. حیاط این اقامتگاه با درختان و شومینه هیزمی وسط آن فضایی گرم و صمیمی به وجود آورده و زیبایی این اقامتگاه را دوچندان کرده است. تمامی اتاق های این اقامتگاه دارای سرویس خواب سنتی تشک و پتو و سیستم سرمایشی کولر آبی، سیستم گرمایشی بخاری گازی هستند.
 همچنین آشپزخانه ای عمومی با امکانات کامل آشپزی این امکان را به وجود آوره که برای وعده‌های غذایی خود آشپزی کنید یا در صورت تمایل و با هماهنگی قبلی انواع غذاهای سنتی و محلی را سفارش و برای وعده های ناهار و شام میل کنید.
سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام در محوطه اقامتگاه قرار گرفته و به صورت مشترک بین مهمان تمامی اتاق ها مورد استفاده قرار می گیرد. تورهای گردشگری برای بازدید از جاذبه های طبیعی و تاریخی منطقه و اطراف آن برای مهمان ها تدارک دیده شده که میتوانید با پرداخت هزینه جداگانه از این برنامه ها استفاده کنید.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی ماچلوس

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی ماچلوس راین

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی ماچلوس در راین

خیابان کشاورزان، ماچلوس

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر راین

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه ماچلوس راین

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در راین