لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه
در سراسر ایران

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی قوامیه ریاب گناباد

روستای ریاب
بوم گردی
350 متر
6 اتاق
تا 45 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی قوامیه ریاب گناباد

با اجاره اقامتگاه بوم گردی قوامیه ریاب گناباد در روستای زیبا و تاریخی ریاب اقامت خواهید داشت. ریاب در منطقه خشک و کویری واقع شده است به همین خاطر در هنگام ساخت این بومگردی که در دوران قاجار ساخته شده از تجهیزاتی مانند بادگیر ، سرداب و سقف های گنبدی استفاده شده است. همچنین ورودی این بوم گردی طاقدار میباشد و ورودی اتاق ها نیز طاقدار هست.

این بوم گردی که دارای 6 واحد اقامتی می باشد در مجموع ۴۵ مسافر را به راحتی در خود اسکان می دهد. از امکانات داخلی اتاق خواب می‌توان به سیستم سرمایشی و گرمایشی مانند کرسی و رختخواب اشاره کرد. یکی از ویژگی های اقامتگاه بوم گردی قوامیه ریاب تهیه و تدارک صبحانه رایگان برای مسافرین عزیز مان باشد.

از دیگر امکانات این اقامتگاه می‌توان به پارکینگ اختصاصی و راهنمای تورهای گردشگری، و امکانات برای سرو غذا برای مسافرین اشاره کرد. در این رستوران انواع غذاهای محلی و سنتی ایرانی که بسیار لذیذ و از مواد طبیعی و ارگانیک محلی پخته شده اند وجود دارد.

دشما می توانید به همراه راهنمای تور به طبیعت گردی و گردشگری در اطراف مشغول شوید. این اقامت گاه به جاذبه‌های گردشگری مانند سفالگری های روستای مند، روستای ییلاقی سنو، ربات قلعه عمرانی، یخدان کوثر، قنات قصبه و مسجد جامع شهر نزدیک است.

فضای سنتی و تاریخی این اقامتگاه به شما یک تجربه متفاوت از اسکان می‌دهد که در یک محیط و منطقه تاریخی به آن دست خواهید یافت

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی قوامیه ریاب

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی قوامیه ریاب گناباد

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی قوامیه ریاب گناباد

روستای ریاب، قوامیه ریاب

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر گناباد

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه قوامیه ریاب گناباد

جستجوهای مرتبط

اجاره ویلا در گناباد
اجاره سوئیت و ویلا در گناباد