لیدوما، رزرو آنلاین اقامتگاه

رزرو و اجاره آنلاین انواع اقامتگاه

اجاره اقامتگاه بوم گردی قندچین راین

میدان شیر خدا، خیابان غربی شیر خدا، سمت چپ کوچه دوم
بوم گردی
420 متر
7 اتاق
تا 50 نفر

توضیحات اجاره اقامتگاه بوم گردی قندچین راین

شما با اجاره اقامتگاه بوم گردی قندچین راین در یکی از زیباترین اقامتگاه های این منطقه اقامت خواهید داشت که ظاهر سنتی و قدیمی آن فضای گرم و صمیمی ایجاد کرده علاوه بر این امکانات رفاهی کامل این اقامتگاه را به یکی از مناسب ترین گزینه های اقامتی تبدیل کرده است.
این خانه دارای ۷اتاق اقامتی است که هر یک از آن ها دارای متراژ و ظرفیت متفاوتی هستند. تمامی اتاق ها دارای امکانات مشابهی نظیر یخچال، تلویزیون، سرویس خواب سنتی تشک و پتو و مبلمان هستند. اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی بوده و مهمان می بایست از سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام موجود در حیاط اقامتگاه به صورت مشترک استفاده کنند. سیستم سرمایشی و گرمایشی اتاق ها به صورت بخاری گازی، شومینه هیزمی و کولر آبی تعبیه شده و این اقامتگاه را برای اقامت در فصول سرد و گرم سال مناسب کرده است.
آشپزخانه عمومی با امکانات کامل آشپزی برای پخت و پز و آشپزی در این اقامتگاه وجود دارد و می توانید برای تهیه غذا برای خود و خانواده از این آشپزخانه استفاده نمایید. تورهای گردشگری برای بازدید از جاذبه های طبیعی و تاریخی منطقه صورت می گیرد که می توانید با پرداخت هزینه جداگانه از این قبیل برنامه‌ها استفاده کنید. وجود پرسنل مسلط به زبان انگلیسی برای رهنمایی مهمانان غیر ایرانی و پارکینگ غیر مسقف امکانات این اقامتگاه را تکمیل کرده است.

امکانات کلی اقامتگاه بوم گردی قندچین

رزرو اتاق های اقامتگاه بوم گردی قندچین راین

آدرس و دسترسی اجاره اقامتگاه بوم گردی قندچین راین

میدان شیر خدا، خیابان غربی شیر خدا، سمت چپ کوچه دوم، قندچین

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر راین

مقررات اقامتگاه

  • ارائه مدارک محرمیت الزامی میباشد.

قوانین لغو رزرو

درخواست کنسلی تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت با کسر ۲۰٪ از مبلغ کل رزرو، مابقی مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود.

در صورت درخواست کنسلی کم‌تر از ۷۲ ساعت پیش از شروع اقامت، کل مبلغ ۲ شب اول از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت داده می شود.

روز شروع اقامت و یا بعد از گذشت چند روز از اقامت، ۲ شب اول از مبلغ روزهای باقی مانده کسر و باقیمانده آن عودت داده می شود.

در ایام پیک و ایام عید به هیچ وجه امکان کنسلی وجود ندارد و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

بوم گردی های مشابه قندچین راین

جستجوهای مرتبط

اجاره سوئیت و ویلا در راین